İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

İyinet yenilikleri

kuzgun

İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
254
anasayfa baya bi hareketlenmiş :D

jxc

0
İyinet Üyesi
Reaction score
4
bütün takılarını takıp takıştırmış gibi duruyor forum.
biraz basit ama göze hoş gelen ikonlar tercih edilebilir.

topraxxx

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
yıldız değilde madalya sistemine geçiş yapsak :) rütbelensek :)

rütbe fikrimi benimsemenize çok sevindim :) her rütbeyi inceleyip photoshopda çalışma yapıp göndermek istiyorum .elinden gelen herkes bence yapsın bişeyler göndersin.sonra oylarız en güzelini bi nevi güzellik yarışması gibi :D

WebFurkan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bir webmaster forumuna hiç yakıştıramadım şahsen çavuş, astsubay vs. gibi rankları. Onlar genelde hek forumlarında kullanılan rütbeler:) Bir grafikere iyinete özel rank yaptırılmalı diye düşünüyorum.
Ayrıca o saçma smile lerden kurtulup bunların gelmesi çok iyi olmuş :)

Cybokron

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
21
ya kaldırın şu rütbeleri örnek büyük webmaster forumlarına bakın :)

bizler forum kurucularıyız ? son kullanıcılar gibi forum kullananlar değil :) zaten bir üst sınıf forum kodlayanları pek burada göremeyiz :D

topraxxx

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
onu yaptılar yaranamadılar bunu yaptılar olmadı...kaldırın kuldurun diyeceğinize fikir sunun arkadaşlar..olumsuz davranmakdan ziyade alternatif türetin...kimse hayır olmaz demiyor bakın.dinliyorlar bizlerin isteklerini...haksızmyım?

netster

0
İyinet Üyesi
Reaction score
24
onu yaptılar yaranamadılar bunu yaptılar olmadı...kaldırın kuldurun diyeceğinize fikir sunun arkadaşlar..olumsuz davranmakdan ziyade alternatif türetin...kimse hayır olmaz demiyor bakın.dinliyorlar bizlerin isteklerini...haksızmyım?

forum devredilmeden önce kullanılan ranklardan hiç şikayet gelmiş mi?

--rankları vs değiştirmek çok gereksizdi. Öncekiler şu anda kullanılanlara 121321 basardı neden değiştirildi anlayamadım da.

topraxxx

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
forum devredilmeden önce kullanılan ranklardan hiç şikayet gelmiş mi?

--rankları vs değiştirmek çok gereksizdi. Öncekiler şu anda kullanılanlara 121321 basardı neden değiştirildi anlayamadım da.

hayır forum devredilmeden şöyleydi,devredildikten sonra falan ...vsvsvsvs alan aldı satan sattı arkadaşım bugüne bakmalıyız.kafamıza silah dayayan yok ki biz böyle buyurduk bunu kullanacaksınız çalışın kölelerrrrrrrrr diyende yok......tüm forumdaki arkadaşlar rahatsızsa söylesinler kökten kaldırsın site yönetimi rank olayını.eee adam özeniyor şimdi yeni almış.bizlerin hoşuna gideceğini düşündüğü birşeyler yapmak istiyor.belkide bir çocuk gibi mutlu baksanıza uzun zamandır istediği bir yermiş burası...yani kısacası kazan kaldırmakta bence çok acele ediyorsunuz.

not:ne alanla ne satanla tek kelime muhabbetim dahi olmamıştır.tanımam.ama üzerlerine çok gidildiğini yazılanlardan çıkardığım anlamlardan serzenişlerden hissetmemekte mümkün değil.:hihi:

Raqe

1
İyinet Üyesi
Reaction score
8

topraxxx üyemize katılıyorum yönetim olarak gerçekten sizleri nasıl mutlu edebiliriz ne gibi yenilikler yapabiliriz bunların peşindeyiz eğer sizler bizlere yardım ederseniz bu daha kolay olur öneride bulunursanız sizde rahat edersiniz bizde.

Oğuz

2
İyinet Üyesi
Reaction score
96

buranın bir webmaster forumu olduğunu hatırlarsak eğer görselliğe %500 dikkat etmenin pek bir anlamıda yok gibi burası sonuçta ticaret alanı , webmaster kaynak ve geliştirme alanı bence bir webmaster forumunda en faydalı görülecek birşeyler varsa oda yapılan paylaşımın kalitesidir. diye düşünüyorum. buton güzel olmuş kötü olmuş benim için farketmez komutu veriyormu veriyor bitti. benim görüşüm

X

Xman

Misafir
Bu platformda en azından konu açıp, beğendim beğenmedim vs.. yorum yapıp fikrinizi söyleyebiliyorsunuz, bence en önemli ayrıcalık budur. Görsellik vs.. bunlar işin eğlencesi çok takılmayın bunlara. Sizi rahatsız eden ciddi konularda kullanın kredinizi bence ;)

jxc

0
İyinet Üyesi
Reaction score
4
Bu platformda en azından konu açıp, beğendim beğenmedim vs.. yorum yapıp fikrinizi söyleyebiliyorsunuz, bence en önemli ayrıcalık budur. Görsellik vs.. bunlar işin eğlencesi çok takılmayın bunlara. Sizi rahatsız eden ciddi konularda kullanın kredinizi bence ;)

yönetimin bakış açısında bariz değişim var.:eek:lmadı:

Raqe

1
İyinet Üyesi
Reaction score
8
yönetimin bakış açısında bariz değişim var.:eek:lmadı:

yönetim'in bakış açısında bariz değişim yok yönetim sizler için yenilikler peşinde sizler için sağlıklı bir platform hazırlama peşinde.

eğer sizler yönetime ne istediğiniz söylerseniz yönetime ona göre hareket eder ama sizler bir şey söylemeden yönetimin sizin için yapmaya çalıştıklarına karşı bariz değişim var diyorsanız orası meçhule gider.

jxc

0
İyinet Üyesi
Reaction score
4
yönetim'in bakış açısında bariz değişim yok yönetim sizler için yenilikler peşinde sizler için sağlıklı bir platform hazırlama peşinde.

eğer sizler yönetime ne istediğiniz söylerseniz yönetime ona göre hareket eder ama sizler bir şey söylemeden yönetimin sizin için yapmaya çalıştıklarına karşı bariz değişim var diyorsanız orası meçhule gider.

Forum için birşeyler yapıldığının farkındayız ama "Sizi rahatsız eden ciddi konularda kullanın kredinizi bence" böyle bir cümle aba altından sopa göstermektir.Siz forumla iligili konuları bize bırakın işinize bakın demenin kibarcasıdır.

SadeceDownload

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
aga anlamıyorum webmaster sitesi diyorsunuz, Ücretsiz forum kullanıyorsunuz. Yokmu site kurucularında kodlama bilen bi forum yapacak. Yapında r10 vb. sitelerden bi farkınız olsun...
Ayrıca site ölü gibi, ne konu açan var ne de açılan konulara ilgi. Bu gidişle iyinet unutulmaya yüz tutar :S

jxc

0
İyinet Üyesi
Reaction score
4
aga anlamıyorum webmaster sitesi diyorsunuz, Ücretsiz forum kullanıyorsunuz. Yokmu site kurucularında kodlama bilen bi forum yapacak.

hocam bu eleştiri yapmak için yapılmış bir eleştiri.kullanılan forum sistemi ücretsiz değildir ve şuan piyasada kullanılan en kullanışlı en popüler forum sistemidir.

X

Xman

Misafir
Konu açmak yada konulara ilgi göstermek yönetimin işi olmasa gerek, editör tutup içerik girdirmek forumlarda söz konusu olamaz. Yönetim paylaşımın yapılması için gereken ortamı sunar, paylaşımsa üyelerin özelliğidir. Yeni kategorimi istiyorsunuz derhal açalım, yada konu açma konusunda bi sıkıntınızmı var yardımcı olalım ama hediye verin paylaşım artsın, kampanya yapın, yarışma düzenleyin gibi söylemler, karşılıksız kolumu oynatmam mantığıdır.

Aba altından sopa göstermeye gelince, bende sizin gibi bir iyinet üyesiyim, kimseye aba gösterme gibi bir yetkim yok, şahsımıza hakaret ve küfür edilmedikçe dolandırıcılık konularında bile kimseye tek başımıza ceza vermeyiz. Benim yorumum açık eğer yönetimden birşeyle istiyorsanız gerçekten sizin için önemli bir nedeni olsunki, öneriniz gerçekleşsin. Ama tutupta şu simgeyi beğenmedim, değişsin, yoksa iyinet kötüye gider gibi bir yaklaşımı çok da samimi yorumlayamayız.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5