İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

İyinet Yılbaşı Çekilişi

Ozcan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
59
:D Calvin bize ne hediye vereceksin yılbaşı çekilişi yap bakalım

T

trgy

Misafir
Herkes birbirine değil de en yakın huzurevine gidip 2-3 hediye alıp fotoğraf çektirse iyi olmaz mı? :)

İllaki hediye istiyorum diyen olursa ne istediğini pm ile atsın gönderelim nolcak hediye sonuçta. :) Adresleriniz olsa şimdiden gönderildiydi hediyeler zaten. :D (bahane :p)

Antibiyotiq

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
Herkes birbirine değil de en yakın huzurevine gidip 2-3 hediye alıp fotoğraf çektirse iyi olmaz mı? :)

İllaki hediye istiyorum diyen olursa ne istediğini pm ile atsın gönderelim nolcak hediye sonuçta. :) Adresleriniz olsa şimdiden gönderildiydi hediyeler zaten. :D (bahane :p)

adresi yolluyorum hemen :p

sevindirik

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3

İlla ki hediye istiyorum diyen oldu. Ben. Ne istediğimi pm atarım. Adres de veririm. Hedayem gelmezse nolcak :peh:

T

trgy

Misafir
İlla ki hediye istiyorum diyen oldu. Ben. Ne istediğimi pm atarım. Adres de veririm. Hedayem gelmezse nolcak :peh:

Abartılı birşey olmadığı sürece sözümüz sözdür. :) 3 kişi hediyesini istesin göndereyim madem, yılbaşından sonra göndersem de sorun olmaz umarım. :D

BoRN

0
İyinet Üyesi
Reaction score
4
1 Yıllık hosting'imi karşılama sözü aldım adminden :p

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5