İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

İyinet yönetimine

Enis Okur

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
İyinet yönetimine,

Bir müşterimizin açmış olduğu başlık nedeniyle şahsi dolandırıcı ilan edildim ve sunduğum hizmetler konusunda kullanmadıkları halde negatif beyanlar veren kullanıcıların dolaylı yoldan hakaretlerine uğradım.

İletişim bilgilerine ulaşabildiğimiz iki üyenizle irtibata geçildi, bir üyeniz karşısında hakkımı güvenilir Türk adaletiyle arayacağım. Diğer üyeniz mesajlarını düzenleyerek, özür dilemiştir ve bir sorun kalmamıştır.

İletişim bilgilerine ulaşamadığımız diğer kullanıcıların konuyla ilgisiz mesajlarının silinmesini talep ederim.

Konunun Internet adresi: http://forum.iyinet.com/showthread.php?t=7516

Hassasiyetle davranmanız ümidiyle,

Enis Okur

M

Muzikhane

Misafir
"Türk adaletiyle arayacağım" , diyorsan bulamayacağın kesin.. Burada sana ana avrat giden bir insan sadece "ben değildim" demesi yeterlidir.. Bilgim olduğu için konuşuyorum o yüzden hiç masraf yapma harcağıdın parayla kalırsın..

Ayrıca 12 gün kapalı kalan bir hosting insanın aklına çok şey getirebilir.. Burada insanla uğraşıyoruz , sen kendin belki haklı olabilirsin ama etrafımızdaki onlarca dolandırıcı için insanlar haklı tepkilerini gösteriyorlar , peki bu yazıyı bu adam yazmayabilirdi.. Neden bazı host firmaları hakkında yazılar gelmiyor , sahipleri hakkında hakaretler gelmiyorda..

neyse.. işini düzgün yap , sonra ağlama.. doğruya doğru..

iyinet

Root
Admin
Hosting Firması
Reaction score
63
Enis Okur' Alıntı:
İyinet yönetimine,

Bir müşterimizin açmış olduğu başlık nedeniyle şahsi dolandırıcı ilan edildim ve sunduğum hizmetler konusunda kullanmadıkları halde negatif beyanlar veren kullanıcıların dolaylı yoldan hakaretlerine uğradım.

İletişim bilgilerine ulaşabildiğimiz iki üyenizle irtibata geçildi, bir üyeniz karşısında hakkımı güvenilir Türk adaletiyle arayacağım. Diğer üyeniz mesajlarını düzenleyerek, özür dilemiştir ve bir sorun kalmamıştır.

İletişim bilgilerine ulaşamadığımız diğer kullanıcıların konuyla ilgisiz mesajlarının silinmesini talep ederim.

Konunun Internet adresi: http://forum.iyinet.com/showthread.php?t=7516

Hassasiyetle davranmanız ümidiyle,

Enis Okur

Bu baslik altindaki yazilarin iyinet.com forum kurallarina aykiri olmadigi kanisindayim.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5