İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

iyinetçilerin twitter, friednfeed sayfaları

peep

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
86
facebook bile kullanmıyorum ki :eek:

bybart

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
bende yeni deniyorum takip ettiğim bir kaç yazar ve avrupadan futbolcular falan aktif olarak kullanıyor dikkatimi çekti, iyinetten kullanan varsa öyle bir takip grubu oluşmasıda iyi olurdu...

DincerAydogdu

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
29
Kişisel kullanım için anlamsız bulduğumdan şahsım adına kullanmıyorum ancak kullanana saygı duyuyorum. Ancak bir sitem duyuru amaçlı kendi accountına twitter postları atıyor. Site üzerindeki yükü bir nebze olsun twitter ile paylaşmaya yarıyor. Takip edilen, sürekli refresh yapılan bir sisteminiz varsa tavsiye edebilirim.

visitistanbul

0
İyinet Üyesi
Reaction score
9
Kişisel kullanım için anlamsız bulduğumdan şahsım adına kullanmıyorum ancak kullanana saygı duyuyorum. Ancak bazı sitelerim duyuru amaçlı kendi accountlarına twitter postları atıyor. Site üzerindeki yükü bir nebze olsun twitter ile paylaşmaya yarıyor. Takip edilen, sürekli refresh yapılan bir sisteminiz varsa tavsiye edebilirim.

Dinçer bey borsa tadında anlatımızı bırakın artık yahu :D
Twitter bu ... Sakin =)))

wesc

1
İyinet Üyesi
Reaction score
12
Durumunu , ne yaptığını yazdığın, takipçilerinin de seni takip edip neler yaptığına olanak tanıtan bir yazılım ...

Ne yapıyorum?
-Wc deyim
Takipçilerin (Varsa) :
- Vuuuu süper wc de

Gibi ...

Her şeyi yazmak zorunda mıyız? Çok tehlikeli bence :(

mathiaxbars

0
İyinet Üyesi
Reaction score
122
twitter kişisel markası olanlar içindir sosyal medyada da boy gösterilir bu sayede ancak kullanmasını bilmeyene öyle oyuncak işte ...

Kullanabilen için bir duyuru aracı , bir nevi cevresindekilere duyuru amacı taşır...

Örneğin iyinetin twit i olsa 2-3000 takipcisi olsa satıldığını duyurur duyurmaz burası dolar , onların arkadaşıları ve takıldıkları yerlerdede reklam dönme ihtimali olurdu...

Ama yoksa sıradan kullanımda şuraya gittim ,buraya gittim, şunu yedim gibi yazılar boş iş olup getirisi yoktur(tabi adınızı markalaştırma başlamamışsanız)...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5