İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

iyinete noldu

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

HolyBoY

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
eyer tatmin edici kanıtlarla aleyhlerinde yazılar yazılmışsa bu normaldir ve tatbim böyle bir yola gitmemelidir.
yok kanıtsız ifrita atılmışsa yine bu yola gitmemelidir gelip burda o kişilere cevap hakkını kullanıp kendini savunmalı o iftiracıların yalan atığını göstermelidir.
ama iyinet adminleri olaya taraf olmamalı ve kişinin cevap hakkını genel ahlak kuralları çerçevesinde engellememelidir.

meseleleri ney konu nedir bilmiyorum ama bence en doğrusu yukarda yazdıklarımdır

HONEYMONEY

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
arkadaşlar ben ne yapabilirim diye düşündüm ve aşağıdaki yazıyı tatbim sitesine gönderdim. kavganın kimseye faydası yok.

selamlar, sayin site sahibi, ben iyinet forum uyesiyim, ve uzun zamandır siteye giris yapamiyorum,forumda bir anlasmazliktan dolayi,siteyi yavaslattiginiz yazıyor. bizler forumlardan bilgi paylaşıyoruz, ve bu şekilde ufak tefek web işinden para kazanmaya çalışıyoruz. siz forumu aksatarak bizim bilgi paylaşmamızı engelliyorsunuz.sizden ricam bu tur meseleleri , fazla büyütmemeniz,olan olmuş, zaten iyinet forumda artık,elinizde somut bir delil olmadan şirketler hakkında karalama yapılması yasak.bundan sonra bu tür olumsuzlukların yaşanacağını zanletmiyorum. umarım bu mesajım ile bir ortayol bulunur. yeni yılda herkezi sevgi ve dostluğa davet ediyorum. saygılarımla.

Gamend

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Konu uzadıkça tartışmalar çıkacaktır. kişi hakkında düşündüklerinizi mail ile kendisine ulaştırınız.

Konu kilitlenmiştir

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5