İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

iyinete noldu

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

iyinet

Root
Admin
Hosting Firması
Reaction score
63
tatbim.net
tatbim.com
tatbim.de

iyinet'e saldiriyor.

Bu sitelerin sahibi ile yaptigim gorusmede saldirmasinin nedeninin bu forumdaki kendisi (siteleri) hakkinda yazilan yazilar oldugunu soyledi.
Bu yazilari silmedigim surece saldiracakmis.

Gamend

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Bu ne cahilce harekettir.
İyinetin üyelerin mesajlarından sorumlu olmadığını bilmiyormu acaba ?

iyinet

Root
Admin
Hosting Firması
Reaction score
63
Bak bu konuda tatbim yoneticisi ne dusunuyor:

Senin yazilarin olmamasi senin hiç bir günahin olmadigi anlamina gelmez. Eger birisi senin evinden bana ates ediyorsa ilk önce sana basvururum. Orasi sanal ortam, kimseye ulasamam. Onalar ortami saglayan ve eline silahi veren kim ise sorumlu odur.

iyinet

Root
Admin
Hosting Firması
Reaction score
63
Ek olarak, bana yazdigi mesajlardan birtanesi:

Sen nasil bir hayvarnsin ki yaptigin haksizligin ve düsmanligin farkina varmiyorsun. Sitelerinden bana küfür ve hakaret ediliyor ve insanca sana bildiyiorum ve son derece kibarca yaziyorum ve 15 gün bekliyorum ve seyirci kaliyorsun, hic bir müdahalede bulunmuyorsun .... ve yilin özel bir gününü bana ve misafirlerime zehir ediyorsun ve benim bunun altinda kalacagimi ümit ediyorsun. Bütün mal varmigimi ve gerekirsa canimi dahi feda edecegimi ve onurumu koruyacagimis ve sana yaptiklarini ödetecegimi anlayamiyorsun. Senden çikan bir düsmanliga benim önce boyun egmemi ... istiyorsun. Hayatimi dahi kaybetecegimi bilsem degil ki senin gibi bir çakala, degil ki bir ülkeye, dünyaya dahi boyun egmem ve hayatimi senin gibi bir çakala yaptiklarini ödetmeye adarim. Bütün bilgimi, zekami ve neyim varsa mal varligimi sana yaptiklarini ödetmeye adarim. Şerefsiz adi çakal.

timsah

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
tatbime normal user olarak cevap :

burasi topluma acik bi mekan isteyen herkes delil sunmak kaydiyla dusuncelerini paylasabilir eger sitelerden küfür ve hakaret ediliyorsa sende ettirme, iyinet adimini bunu silse dahi insanlarin beyninden nasil siliceksiniz ? DAYATMAYLAMI? madem onurum var diyorsun, ki var oldugu mechul uye olan sitelere yaptiginiz uckagitciliklarin bini bin para, bu kadarmi senin onurun ? bence senin oturup dusunmen lazim misafirlerine yuzun ak cikmasi icin ortadaki kirliligi temizle...

timsah

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Ek olarak:

Bir insanin ha yuzune kufur etmissin ha arkasindan, hic degismez ikiside ayni sey...

calisko

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
iyinet te problemmi var?

Son 2-3 günden beri iyinet doğru düzgün açılmıyor bende. 1-2 sayfa geziyorum foumda sonra açılmıyor ne forum nede iyinetin sayfası. bağlantımı kesip tekrar bağlandığımda düzeliyor ama cok uzun sürmüyor gene birkaç sayfa gezince açılmıyor. neler oluyor bendemi problem var daha önceden böyle şeyler olmuyordu. foruma giremeyince okuyacak bişeyde bulamıyorum. iyinetsiz olmak ne kadar kötüymüş ya.

TAM

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Problem genel. Ben değişik illerden insanlara msn den sordum açamadığımda. Zaten bende direk server meşgul veya kapalı yazıyor proxy ile denediğimde.

uyuz

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
tatbim.com un sahibi saldırıyormuş foruma. arama yaparsan göreceksin adminin açıklamasını zaten.

Wishmaster

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Walla Çok ilginç ya adamın bahanesi 15 gün beklemiş bide :) İşte bi gün dünyada oksijen biterse bu adamlar yüzünden biticek boşuna soluyolar.

Wishmaster

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Hazır yazmışken bu olayın yasal bi yaptırımı yok mu adam internethaberi domainini yönlendirmiş bulup 7 yıl vermişler bu adam açıkca tehtit ediyor yok ölürüm öldürüm zart zurt

alpaym

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bu tatbim.com a bu sitede iftiramı atıldı yoksa gerçekler mi yazıldı.

iyinet

Root
Admin
Hosting Firması
Reaction score
63
alpaym' Alıntı:
bu tatbim.com a bu sitede iftiramı atıldı yoksa gerçekler mi yazıldı.

Iftira atilip atilmadigini bilmiyorum.
Biz yakin zamanda duzenledigimiz kurallar ile sirketler hakkinda kanit olmadan sikayet yazmayi engelliyoruz.

Senin sorunu, bu baslik altinda tartismak istemiyorum, zira dusunce yuzunden eyleme donusen bir olay soz konusu.
Insanlar dusuncelerini yazarlar dile getiriler, tatbim yoneticisi de sen nasil boyle dusunuyorsun diye o insanlari cezalandirir.
Pardon, o insanlara ulasamadigi icin, o insanlarin kullandigi foruma saldirir, kimse ozgurce dusunduklerini yazamasin diye...

DesTRuctionS

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
iftira weya gercek olması boyle bir cirkin olayı yapmasını gerektirmez dua etsin bu formda iyi niyetli arkadaslar war baska forum olsa etkiye tepki kanununu gerçekleştirirdi. adamın soyle bir awantajı we dezawantajı war awantajı adam buyuk olasılıkla almanyada oturuyor baglantı kapasitesi yuksek oldugu icin min. 12 weya 24 mbit saldırısı etkili oluyor 3-4 arkadas bulduysa boyle kesintiler cok yuksek olur .... dezawantajı ise almanya ile turkiye arası pingler o kadar yuksek deil(serverı almanyada) saglam bir sekilde tepki gelirse o da kıwranmaya başlar.....

Tabi bunlar benim gorusum :D

Romantlk

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Senin sorunu, bu baslik altinda tartismak istemiyorum, zira dusunce yuzunden eyleme donusen bir olay soz konusu.
Insanlar dusuncelerini yazarlar dile getiriler, tatbim yoneticisi de sen nasil boyle dusunuyorsun diye o insanlari cezalandirir.
Pardon, o insanlara ulasamadigi icin, o insanlarin kullandigi foruma saldirir, kimse ozgurce dusunduklerini yazamasin diye...

yani bu olay iyinete deil bizlere saldırı arkadaşlar...

alpaym

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bulunduğum konum nedeni ile uzun süre cahil ve örümcek kafalı insanlardan uzak kaldım.
Son bir yıldır karşıma bir kaç tane çıkıverdi.
Gördüğüm kadarı ile bu tür insanların rasyonel düşünme gibi bir yetenekleri yok anlayış beklemek, ikna etmeğe çalışmak veya gerçekleri görmelerini beklemek kesinlikler çok yersiz. Bu adamların suyuna gidip daha sonra gerekeni yapmak gerek.
*ayrıca tatbim.com bölemidir bilmiyorum forumdaki konularda elemana şerefsiz filan denmiş ben bilemem nedir ne deyildir. Kişisel mevzular foruma konu olmuş olabilir karalama vs. olmuş olabilir.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5