İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

İyinet'e Özel 0,75 Liraya Yazınızı, Çiziminizi, Fotoğrafınızı Tescilliyorum

Karluk

0
İyinet Üyesi
Reaction score
52
Dosyalarınızda hiçbir sınır olmayacak ister 10MB olsun ister 5Kb, ister .rar olsun ister .jpeg. Ben onları tescilleyerek gerekli sanal dökümanları size gönderiyorum. Yazınızı, resminizi ya da kodlarınızı çalan olursa bu tescillerle mahkemeye başvurabilirsiniz.

NOT: Tescil işleminden sonra tescillenen dosyanın ve tescil dosyasının hiç kullanılmaması, değiştirilmemesi gerekmektedir. Aksi takdirde tescil geçersiz olur.

İyinet üyelerine tescil başı 0,75 lira, dışarıdan gelenlere 1 lira.

Ödemeler Paypal veya banka havalesi şeklinde olur.

kuzgun

İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
254
ben bişey anlamadım, siz kimsiniz, patent firmasımı?
nasıl oluyor bu iş

mathiaxbars

0
İyinet Üyesi
Reaction score
122
Herkezin kendine özel e imzası vardır.Yani zaman damgasıda kişiye özeldir.Nasıl oluyorda başkası adına zaman damgası yapabiliyorsunuz ?

+ bunu istiyen herkes kendi başınada yapabilir.E imzası olsun yeter.

Mehmet5

0
İyinet Üyesi
Reaction score
7
Öncelikle hayırlı işler. Benim bildiğim bu sanal imza işlerini Tasdix gibi firmalar yapıyor. Ancak bunu işini garantiye almak isteyen kişiler para verir. Onun dışında yazdığınız bir makalenin çalınmasını önleyemezsiniz. Ancak makaleyi yazdığınız gün bunu arkadaşınıza e-posta ile göndererek siz de kendi çapınızda bunu sanal olarak imzalamış oluyorsunuz. Mahkemeye başvurduğunuzda arkadaşınıza gönderdiğiniz e-posta iletisinin gönderim tarihi incelenerek makaleyi sizin yazmış olduğunuz kanıtlanmış oluyor. Ama ben yinede işimi garantiye almak istiyorum diyorsanız, o zaman dosyanızı bu arkadaşa veya Tasdix gibi firmalara başvuru yaparak sanal olarak imzalatabilirsiniz.

Karluk

0
İyinet Üyesi
Reaction score
52
ben bişey anlamadım, siz kimsiniz, patent firmasımı?
nasıl oluyor bu iş

Adım orada yazıyor. Firma olsaydım da söylerdim herhalde. İş zaman damgasıdır. Başka soru? :)

Herkezin kendine özel e imzası vardır.Yani zaman damgasıda kişiye özeldir.Nasıl oluyorda başkası adına zaman damgası yapabiliyorsunuz ?

+ bunu istiyen herkes kendi başınada yapabilir.E imzası olsun yeter.

Evet ama ben başkasına ait zaman damgası yapıyorum işte. Kaldı ki 3-5 tane belge için e-imza almak çok pahalıya gelecektir. Ben bu durumdakilere yardım ediyorum ve ufak da bir kâr elde ediyorum ama sahiden ufak bir kâr :)

Öncelikle hayırlı işler. Benim bildiğim bu sanal imza işlerini Tasdix gibi firmalar yapıyor. Ancak bunu işini garantiye almak isteyen kişiler para verir. Onun dışında yazdığınız bir makalenin çalınmasını önleyemezsiniz. Ancak makaleyi yazdığınız gün bunu arkadaşınıza e-posta ile göndererek siz de kendi çapınızda bunu sanal olarak imzalamış oluyorsunuz. Mahkemeye başvurduğunuzda arkadaşınıza gönderdiğiniz e-posta iletisinin gönderim tarihi incelenerek makaleyi sizin yazmış olduğunuz kanıtlanmış oluyor. Ama ben yinede işimi garantiye almak istiyorum diyorsanız, o zaman dosyanızı bu arkadaşa veya Tasdix gibi firmalara başvuru yaparak sanal olarak imzalatabilirsiniz.

Bilgilendirme iyi olmuş. Teşekkürler.

Konu ilgi görmezse ilanı da kapatmayı düşünüyorum. Ben ilgi göreceğini sanmıştım. bugüne kadar sitemde yayınlanan pekçok yazıyı bu şekilde tescilledim. Eserine kıymet veren herkese de tavsiye ederim.

RabbitHole

0
İyinet Üyesi
Reaction score
12
PDF uzantılı dosyalar içinde aynı işlemleri yapıyormusunuz ?

X

Xman

Misafir
Tescilletmek sorun değil, önemli olan biri sitenizden bir içerik çaldığında bunu takip edebilecekmisiniz, öyle yorucu ve masraflı bir yasal süreç varki, insan lanet olsun diyor bir yerden sonra...

Darkart

0
İyinet Üyesi
Reaction score
54
İlgi çeker mutlaka ama tescilin nasıl gerçekleştiği bilgisini vermeden insanlar neyin nasıl yapıldıgını anlamadan nasıl ilgi gösterebilirki? Bence biraz açıklama yapsanız daha iyi olur.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

seo ajansı , sosyal medya yönetimi