İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

İyinet'e Rakip Geliyor

Mertcan'K

0
İyinet Üyesi
Reaction score
19
Avukatlık değil o. kendimi adamın yerine koydum ben olsam yerin dibine girmiştim.
Ne hakkınız var? Sen gülmek istiyorsan buyur gül.

webmasterciler

0
İyinet Üyesi
Reaction score
4
Selamlar Bu Bölüme Açmanızda Hiç Bir Sakınca yoktur Haklısnıda Elbette, Ve, Bu Foruma Asla Rakip Olamaz Ancak Herşey Farklıdır Son Haline Baktınızmı ?

BarışBey

1
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
51
Selamlar Bu Bölüme Açmanızda Hiç Bir Sakınca yoktur Haklısnıda Elbette, Ve, Bu Foruma Asla Rakip Olamaz Ancak Herşey Farklıdır Son Haline Baktınızmı ?
Hocam siteniz çok güzel olabilir ona bir lafımız yok.
Domain adına baktığımız zaman İyinet'e kafa tuttuğunuz anlamına geliyor ki İyinet ile yarışmanız mümkün değil,bunu herhalde siz de biliyorsunuz.
Amacımız sitenizi karalamak değil,sizi uyarmaktı.
Başarılar dilerim...

webmasterciler

0
İyinet Üyesi
Reaction score
4
barışbey artık bu isim birdaha anılmıcak bunun için girdim artık kapatıyorum siteyi bu gece siliyorum isterseler bu yöneticilere hediye edeyim sorun değil ben masraf ettim hata yaptım

calvin de izin vericeği yok herhalde ve sonuna kadarda haklılarda herneyse bu gece siteyi siliyorum ve kapatıyorum yeni bir isimle devam edicez haydi kolay gelsin artık copy yok olmuştur

arghesia

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
SİTE YAYIN HAYATINA SON VERMİŞTİR DİĞER FORUM SİTESİNDEN ULAŞINIZ

Sefaları fazla sürmemiş :)

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5