İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

iyinet'e..Sayaç ile ilgili..

aoguney

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Merhabalar,

Arkadaşlar mesela ben kendi sitelerimde kesinlikle arkadaş sitesi reklamları vs. koymuyorum. Fakat iyinet sayacını kullanmak istiyorum, istesem css ile göstermeyebilirim ama tabii ki bu da yasak sanırsam..

Sözümün aslı şu ben ve ben gibi bu sayaçtaki kalbimde reklamından rahatsız olan kişiler vardır sanırsam, sırf bu yüzden koymayanlar da vardır..

İsteğim sayaçtaki reklamın süresi dolunca, yerine konulacak reklamın bu ve benzeri bir reklam olmaması...

Gelecek parayı değil de biraz da bu tarz reklamlardan hoşlanmayan webmasterları düşünelim diyorum..

Saygılarımı sunar, herkese iyi çalışmalar dilerim!

Bulutlar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bu durumu ortadan kaldırmak istiyorsanız yani iyinet logosu ve içerisindeki reklamlardan kurtulamk istiyorsanız http://www.iyinet.com/i/iyinettracker bu bölümü kullanabilirsiniz.

bende bu tür reklamlar olmasın isterim tabi ama. olmaması yönünde de bir talebim olamaz. bir istatistik hizmeti alıyoruz, bu hizmetin karşılığında da bu reklam bence olağan bir durum.

utkuts

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Sadece 1 tane sayaç yok. İsteyen kullanır beğenmeyen kullanmaz :) Elinde bir çok seçenek var yani ;)

aoguney

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Ben bulamadım ama??

TrackerPRO'yu mu kastediyorsunuz??

Bu arada bu hizmetin karşılığında aldığımızı biliyorum, reklam olmaması gibi bir durum söz konusu olamaz fakat bu reklamların içeriği konusunda sadece görüşümü bildirdim ben de..

{{DELIKANLIM}}

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bence memnun degil iyinetin reklamindan cok o arkadashattin reklami cikiyor hatta gecenlerde takip ettim sadece reklam gözukuyor ve webservis de ayni reklami gösteriyor ve bide senin sitendede arkadashatti var ve sen baskasinin reklami yapiyorsun ve banneri cikartsanda olmuyor...

jackal

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
acaba zıyaretçi kısa surelı sıteye gırıyorsa o reklamın çıkması zıyaretçi sayacını etkılıyormu mesela ben gırdım sıteye beğenmedım çıktım o sıra o reklam donuyordu bunu sayıyor mu acaba :D çok garıp sorualr soruyorum sanırım

Ece

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Toplist üyelikleri neden bekliyor

Merhaba, konu eski biliyorum yeni bir bölüm açmak istemedim burası uygun yer diyerek buraya yazıyorum;

İyinet toplist'e üye olunuyor ve 2 aydır üyelik kabul edilmiyor neden o kadar çok bekletiliyor merak ettim?
Diger her toplist en geç 3 gün için de kabul ediyor fakat burası aylar geçiyor bence toplist sitesi bu şekil de kayıp vermez mi?
Kendim içinse onay beklediğim 2 sitem var birini sildim digerini kasitli bekletiyorum acaba onaylıyacaklar mı diye.

Breeze

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
0
Ben üye olmuştum bir türlü aktivasyon maili gelmemişti bir dahada giriş yapmadım zaten iyinet'e

selim61

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
11
Site onaylamalarını bi kaç arkadaş gönüllü olarak iyinet ile beraber yapmaktayız, uzun zamandır ilgilenemedik bi kaç güne onay bekleyen arkadaşların sitelerinin tamamını değerlendireceğiz.

Hazır konu açıkken hile yapan bir site : olcaysurucukursu.com listede 12. sırada

geribesleme.com

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Konuyu açan arkadaşımızın da belirttiği gibi her webmaster her reklamı yayınlamak istemez.Sizler de takdir edersiniz ki sitenizde popüler kültür eleştirileri yaparken bir taraftan da arkadaşlık sitelerinin reklamlarını yapmak ciddi bir tezat teşkil eder ki ziyaretçilerinizin de sizinle dalga geçmesine sebebiyet verir.Bu yüzden de kanaatimce her webmaster'a anahtars.com'da olduğu gibi "banner içeriğini seçme özgürlüğü"nün verilmesi gerekir.
saygılar...

{{DELIKANLIM}}

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bu iyinet sayaci maalesef bazen cok gec aciliyor mesela suan 2 gundur baya gec aciliyor buna bir care bulsalar iyi olur bazi sayfalarimdan cikardim gec aciliyor diye sadece frame yerlerinde biraktim lütfen ilgili kisi duzeltsin bunu...

Bulutlar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
benimde dikkatimi çeken hitlerin çok az olması. günlük tekil hitim 12bin civarı olmasına rağmen iyintte 5bin ya oluyor ya olmuyor. sadece kendi siteme özgümü diyerekten başka siteler içinde araştırdım ama durum aynı? bunun nedeni nedir?

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5