İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

iyinetforum.com - e yuh artık

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

peep

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
86
Utanmazlıkta ötesi yok. Yok artık bire bir kopyalanmazki be abi utanma olur insan gerçi yaşı ile normaldir.

cadobay

0
İyinet Üyesi
Reaction score
15
adam yüzsüz müdür nedir. gelip burda siteyi tanıtıyor bir de.gizli gizli yap işini işte

Person

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
10
Diğer konuyu bide bunu okuyunca AVRUPA YAKASINDAKİ BURHAN geldi aklıma:)

Hadi be hacı be..

Darkart

0
İyinet Üyesi
Reaction score
54
E normaldir. Bu forumda kopya sitelerle alakalı çok teşvik yorumları yapıldı. Adamın biride bunun aynısını yapmış işte :D

Emrah

0
İyinet Üyesi
Reaction score
4
arkadaşlar öncelikle selam biliyorum sonuna kadar haklısınız ama inanın bana içerik olarak tek bir kopya lullanmadım turgay abi Allah Razı Olsun Senden abi izin vediğin için forumu yakın bir arkadaşıma satıyorum ordaki tarihte belli pazartesi günü devrediyom 500 almıştık forumu çok aldık 4 kişi gerçi 250 satıyom :'( pazartesi gününden ihtibaren artık forum bedim degil zaten amcamdan borç almıştım onuda ve kazanç sağlamak amacı ile inananın bana arkadaşlar cebimde sigaayı alacak param yok annem hasta şeker hastası ve babamda yorgacı onada ve anneme ve kısaca eve yardım ediyom hayatım hep saçma sapan işllerle geçti oyun kurmuştum tutulmuştu hep kazık attılar bana hep aradım nette para kazanma yollarını çünkü başka bir işte çaışamam mesleğim var ama evdekilerede yardım etmem grekli olduğunu düşündüm kısaca hayatım çok karışık arkadaşlar

neyse uzun oldu yazılar umarım beni anlarsınız forumu pazartesi günü satyom çünkü boşa aldım ve bana faydası olmucağını düşündüm herkeze iyi geceler off elimide yaktım sıgarala şimdi :eek:

cadobay

0
İyinet Üyesi
Reaction score
15
cebinde 5 kurus para yok ? forumu 500 e aldın ? trgy izin verdi? evdekilere yardım etmek ? sigara parası?

Emrah

0
İyinet Üyesi
Reaction score
4
4 kişi aldık ben borç aldım amcamdan ama verdim aldıgım para zaten 100 tl gerisini onlar verdi onlar satyor ben paramı aldım zaten :(

bybart

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
Yeni oluşacak forumdan kazanmak imkansız gibi birşey. Kopyalamadan önce burasını daha çok okusaydınız keşke .Logoyu falan da kopyalamışsınız. O grafikleri yapanlardan da kalayı yersiniz izin almadıysanız.

DarksPrince

0
İyinet Üyesi
Reaction score
7
İyinet ismi ve forumu tam anlamıyla patent kapsamna girerse o zaman iyinetforumun işi baya zor olacaktır :D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5