İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

iyinet'i eski haline getirmek için Süper Öneri

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bidc

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
öneriyi geri alıyorum. biraz mantık dışı gibi gerçekten de

alorak

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Direk taşımaktansa ki böyle bir şey hukiki olarak da sorun olabilir. Referans i trade tipi bir şey oluşturulabilir belki..

GNeRaL

0
İyinet Üyesi
Reaction score
16
Hukuki olarak sorun olacağını zannetmiyorum. Arkadaşın dediği numara taşımaya benziyor :)

KR@LKSK

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
böyle bir olaya girilmesinin anlamı yok bence. çünkü x sitedeki ticaretler x sitesini bağlar. Burda ticaret yaptıkça yine itrader sayısı artacaktır nasıl olsa :)

X

Xman

Misafir
Ben 3 tane forum bilirim iyinet, r10 ve donanım haber bu 3 forumdada 2005 yılından beri aktifimdir, r10 da çok aktif bir üye olmam burada da aynı şekilde aktif olmamı engellemeyecektir, her iki forumda da farklı üyelerle farklı paylaşımlar da ve ticaretlerde bulunarak üyeliklerim devam edecektir.

yagmayok

1
İyinet Üyesi
Reaction score
89
Bence de uygun bir hareket olmaz, hatta çokta mantıksız bir hareket olur.

toor'unda dediği gibi "x sitedeki ticaretler x sitesini bağlar"

GNeRaL

0
İyinet Üyesi
Reaction score
16
Ticari mantıkla düşünülürse gayet mantıklı bir olay.

Siz hiç Vodafone'un, Turkcell müşterisine banane diyebileceğini düşünebiliyor musunuz?

Neyse :)

yagmayok

1
İyinet Üyesi
Reaction score
89
GNeRaL diyelim senin x sitesinde ticaret puanın 50, ben nerden bileyim orada o puanı arkadaşlarından istetmediğine veya daha farklı bir şekilde elde ettiğine. Aksine bence daha güvensiz bir ortam olur.

T

trgy

Misafir
Açıkçası buna pek sıcak bakmıyorum ama bakalım oluşturacağım yönetimdeki kişiler ne diyecek.

jackal

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Dünde yazmıştım sılınmış,
bence çok saçma bir onerı,
sen bufeye gıdıp resturantta yedığın yemeğı sıpariş edebılıyormusun,
edemıyorsun o halde başka yerde yaptığın işleride buraya taşıman yanlış.

GNeRaL

0
İyinet Üyesi
Reaction score
16
Sevgili mithrandil,

Büfe ile restaurant elbette karşılaştırılamaz. Karşı taraf zamanında iyi politikalar belirledi ve şu an iyi bir yerde.

Bu sunulan öneri, ticari akılla mantıklı. Aynı zamanda rekabetçi bir politika olur bu. Rekabet demek, kurallar çerçevesinde savaş demek.

THR

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
hocam ticaretlerde şöyle yaparız r10 daki profilinizi isteyene pmle atarsınız 5-10 defa böyle olduktan sonra zaten i-trade yükselir

jackal

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Dünde yazmıştım sılınmış,
bence çok saçma bir onerı,
sen bufeye gıdıp resturantta yedığın yemeğı sıpariş edebılıyormusun,
edemıyorsun o halde başka yerde yaptığın işleride buraya taşıman yanlış.

jackal

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Sevgili mithrandil,

Büfe ile restaurant elbette karşılaştırılamaz. Karşı taraf zamanında iyi politikalar belirledi ve şu an iyi bir yerde.

Bu sunulan öneri, ticari akılla mantıklı. Aynı zamanda rekabetçi bir politika olur bu. Rekabet demek, kurallar çerçevesinde savaş demek.

Amaç rekabet yapmak ise,
kendi sistemınde başak sıteyı referans gostermemelısın bence.
Bana kalsa ben butun trader bılgısını sıler, yenıden kurarım madem bır revızyon var oncekı eş, akraba, dost, kanka muhaabbetı babındakı traderlardauçar gıder.
Yenı trader larda yenı yapılanmanın ticari gostergesı olur benım ıcın olmasada sıte yonetımı için olur canlılığı gorur ona gore bir şeyler yaparsınız

Rapmaster

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Gerçekten komik olmuş.
Gidilip başka forumdaki traderler referans alıncak, bu resmen senin zaten bu rekabette yenildiğin anlamına gelir :)
İyinet kendi üyelerinin referanslarını başka siteden alırsa yazık zaten toptan bitmiş gitmiş demektir.
O siteden alınan referans a burada milletle ticaret yapıcaksam iyinete neden geleyım diye düşünür insan
Ayrıca site üyelerinin her dediğini yapmakta siteyi geliştirmez bu nedenle objektif bakılmalı...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5