İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

iyinet'i protesto ediyorum

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

leet

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
http://forum.iyinet.com/web-hosting...ye/36156-iki-resim-arasindaki-tek-fark-3.html

Bu konudaki mesajımı sildiği, ayrıca dün açtığım konuyu da sildiği için, ayrıca halen üyeliğimi ve tüm mesajlarımı silmediği için.

Burdan 2 cümleyle ayrıldığımı belirtip sonra da logout olup gideceğim. İnşallah bunu da silmezsin iyinet. iyinet'ten senden ricam üyeliğimi ve forumdaki tüm mesajlarımı sil. Herkes kendine iyi baksın, hepinize sağlıklı, bol kazançlı günler. İş yaptığım, birlikte çalıştığım herkes hakkını helal etsin.

E

echo

Misafir
ne yaş kaç acaba bu adminin yaptıkları yeter sıkıldım bea. ne forumda birine değer veriyor nede hoşgörüsü var insan sıkılıyor bi yerde.

kassarulu

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
açıkçaşı bende yönetimden bir açıklama bekliyorum.
yazılan mesajları okudum. eleştiri haricinde birşey bulamadım. zaten orada diğer modlarda vardı onlarda konuşuyordu

Angelo

0
İyinet Üyesi
Reaction score
111
Kassarulu: Belirttigin threadde konusan bir moderator yok. Herkes herseyi iyi, dogru ve hakli bulmak zorunda degil, ama girdiginiz her toplulugun kendine gore kurallari vardir ve bu kurallara uymak zorundasiniz. Kurallari veya toplulugun yonetimini begenmiyorsaniz, bunu ozel olarak dile getirebilirsiniz. Zaten girerken kabul ettiginiz kurallara uymadiginiz icin gerekli uyariyi alirsiniz. Uyari aldiginizda da oncelikle kendinize donup yanlis birsey yapip yapmadiginiza bakarsiniz. Bunlari uygulamadiginizda da sıkıldım ben oynamiyorum demekten baska careniz kalmaz.

N

negemezsin2

Misafir
neler oluyor ıyınetten bı acıklama gelse ıyı olur yakısık olmadı bu şekil

Permission

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
valla konudan fazla bilgim yok yeni gördüm ama anladıgım kadarı ile "echo" mesaj yazmış ve uygun görülmeyip silinmiş. "leet" da hemen altına onun yazdıgını alıntı yaptıgı için o mesajı edit yerine silme gereksimi duymuşlar.

anladıgım buu

Angelo

0
İyinet Üyesi
Reaction score
111
Sorulariniza cevaplari asagidaki adreste bulabilirsiniz.
http://forum.iyinet.com/iyinet-ve-forum-ile-ilgili/announcements.html

Konuyla ilgili bazi onemli noktalari hatirlatmak isterim;

"IYINET forumlarina atilan mesajlara gereksiz cevap veren, chat türü mesaj yazan, konuyu dagitan, "civiklastiran", kendisine atilan ozel mesaji foruma postalayan ve ortami seviyesizlestiren üyelerin mesajlari silinecek ve uyarilacaklardir. Belirli bir uyari seviyesine ulasan üyelerin üyelikleri otomatik olarak askiya alinir veya silinir. Yöneticiler, bunun tekrarlanmasi halinde uyarinin en üst seviyeye ulasmasini beklemeden üyenin kaydini forumdan silebilir."

"Forumlarda herhangi bir şahıs ve şirket hakkında negatif mesaj yazılamaz. Kişi ve şirketler ile olan sorunlarınızı o kişi ve şirketler ile hallediniz, forumları kullanmayınız. "

"Küfür, hakaret, tehdit, satasma, asagilama, kisi hak ve özgürlüklerine saygisiz içerige sahip mesajlar göndermek yasaktir. Yöneticiler tarafindan görülen bu tip mesajlar haber verilmeksizin silinecek ve mesaji atanlar uyarilacaktir. Bu tür mesajlara yine ayni sekilde karsilik vermek de suç unsuru olup, kesinlikle yasaktir."

Developer

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
"Forumlarda herhangi bir şahıs ve şirket hakkında negatif mesaj yazılamaz. Kişi ve şirketler ile olan sorunlarınızı o kişi ve şirketler ile hallediniz, forumları kullanmayınız. "

Konu dışına taşmış olacağım icin kusura bakmayın ancak kafama takıldı.
Protesto başlığı altında kişi ve/veya şirketi negatif mesaj yazmadan nasıl protesto edebilirim? Kişi ve/veya şirket ile halledeceksem protesto başlığı gereksiz kalmaz mı?

T3chn0

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
bence eğer burası bir forumsa terbiye sınırlarını aşmadan ! her türlü düşünce olumlu veya olumsuz söylenebilir...

Angelo

0
İyinet Üyesi
Reaction score
111
Ben daha once de cok kereler soyledim bunu, ama onlar yapti ben de yaparim, daha once yapildi ben de yaparim, ilkokulda yapilan mazeretler, hepimiz yetiskinleriz veya ben oyle oldugunu dusunuyorum, o yuzden yaptigimiz herseyin sonuclari veya nedenleri sadece bizi baglar, daha once kimin yaptigi veya yapilip yapilmadiginin bir onemi yok.

Protestolarda elle tutulur belge olmadan karalama yapilamaz, elle tutulur belge olmasi da o mesaj altinda yazilanlarda baska insanlari rahatsiz edici, kirici veya kavgaya yoneltici unsurlar olmasini hakli kilmaz.

Neyi tartistigimizi bilmiyorum, eger bir uyari gorduyseniz ve haksiz oldugunu dusunuyorsaniz, ben bu kurallara aykiri bir sey yapmadim diye kendinizi savunabilirsiniz, yok eger degilse, daha once de yapildi, daha once de boyle yazanlar oldu demek bir savunma degil.

Evet burasi bir forum ama sorunlarin, ikili tartismalarin, kisisel meselelerin veya hafiyeliklerin cozum adresi degil. Burada yaptiginiz bu tip tartismalarin bir cogunu 15 dakika sonra yemek yerken unutacaksiniz, ama gercekte sadece beyaz ekranda yazilan bir kac karalama degil, gercek bir insanla konusuyorsunuz, otobuste birlikte seyahat ettiginiz, ayni cafede oturup kahve ictiginiz insanlara yaziyorsunuz, cok kolay sinirlenip yanlis seyler soylemek kolay ama bunlari cevirmesi zordur. Hepimiz biraz digerimizin dusuncelerini anlamaya calisirsa hepimiz daha mutlu oluruz. Kimse kimseyi uyarmak zorunda kalmaz, herkes birbirini oto-kontrol ile durdurmus olur. Ama bu olmazsa, mecburen buranin duzenini ve dengesini korumak icin, cogunlugun menfaati goz onunde bulundurularak, duzensizlik yapan azinligin uyarilmasi sarttir.

windows

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Savunacak bir üyelik kalmışsa :)
Ben daha once de cok kereler soyledim bunu, ama onlar yapti ben de yaparim, daha once yapildi ben de yaparim, ilkokulda yapilan mazeretler, hepimiz yetiskinleriz veya ben oyle oldugunu dusunuyorum, o yuzden yaptigimiz herseyin sonuclari veya nedenleri sadece bizi baglar, daha once kimin yaptigi veya yapilip yapilmadiginin bir onemi yok.

Protestolarda elle tutulur belge olmadan karalama yapilamaz, elle tutulur belge olmasi da o mesaj altinda yazilanlarda baska insanlari rahatsiz edici, kirici veya kavgaya yoneltici unsurlar olmasini hakli kilmaz.

Neyi tartistigimizi bilmiyorum, eger bir uyari gorduyseniz ve haksiz oldugunu dusunuyorsaniz, ben bu kurallara aykiri bir sey yapmadim diye kendinizi savunabilirsiniz, yok eger degilse, daha once de yapildi, daha once de boyle yazanlar oldu demek bir savunma degil.

Evet burasi bir forum ama sorunlarin, ikili tartismalarin, kisisel meselelerin veya hafiyeliklerin cozum adresi degil.

ploop

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ne yaş kaç acaba bu adminin yaptıkları yeter sıkıldım bea. ne forumda birine değer veriyor nede hoşgörüsü var insan sıkılıyor bi yerde.
echo, sevmediğin bir insanın forumunda bulunuyorsun dikkat edersen. sıkıldıysan bir daha girme foruma.

Caesar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
7

Evet burasi bir forum ama sorunlarin, ikili tartismalarin, kisisel meselelerin veya hafiyeliklerin cozum adresi degil. Burada yaptiginiz bu tip tartismalarin bir cogunu 15 dakika sonra yemek yerken unutacaksiniz, ama gercekte sadece beyaz ekranda yazilan bir kac karalama degil, gercek bir insanla konusuyorsunuz, otobuste birlikte seyahat ettiginiz, ayni cafede oturup kahve ictiginiz insanlara yaziyorsunuz, cok kolay sinirlenip yanlis seyler soylemek kolay ama bunlari cevirmesi zordur. Hepimiz biraz digerimizin dusuncelerini anlamaya calisirsa hepimiz daha mutlu oluruz. Kimse kimseyi uyarmak zorunda kalmaz, herkes birbirini oto-kontrol ile durdurmus olur. Ama bu olmazsa, mecburen buranin duzenini ve dengesini korumak icin, cogunlugun menfaati goz onunde bulundurularak, duzensizlik yapan azinligin uyarilmasi sarttir.

@angelo bir sözün aklıma geldi.... "bir kez açılırsa sorun yok ama 2. sinde bişeyler ararım.".. sanırım şu an beni anlayabiliyorsun.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5