İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Iyinet'in satışı Webrazzi'de

webkare

1
İyinet Üyesi
Reaction score
20
Bugüne kadar bir kere olsun herhangi bir gelişme haberini almadığımız İyinet’in satışa çıkmasının ardından bize e-posta gönderilerek “samimiyetimizin” sorgulanmasını şaşkınlıkla karşılıyorum ve yorumu size bırakıyorum.

Sizce bu söz birtakım şeyleri açıklığa kavuşturmuyormu ?

osahin

0
İyinet Üyesi
Reaction score
34
Webrazzi bugüne kadar kendi emekleri ile birşey yaptıda bizmi bilmiyoruz? Adı üstünde blogcu bunlar herşeyi yazarlar :p yorumlarda koparıyor iyinet yöneticileri şöyle demiş böyle demiş komik ötesi.
Seneler önce iyinet' de dolayısıyla Türk internet mecrasında yaşanan olayları hala daha orada anlattıklarına göre iyineti takip etmeliler, her zaman öğrenecekleri birşey var. Hayır nasıl emin olabiliyorsa bu mailin iyinet tarafından yollandığına inanamıyorum :) çok bilgililer ama bir ip kontrolü yapmaktanda acizler :p daha yazılacak çok şey var aslında ama boşverelim biz işimize bakalım.
Kibir en büyük günahtır, webrazzide kibirini göstermiş oldu.

sepulchral

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
Webrazzi bugüne kadar kendi emekleri ile birşey yaptıda bizmi bilmiyoruz? Adı üstünde blogcu bunlar herşeyi yazarlar :p yorumlarda koparıyor iyinet yöneticileri şöyle demiş böyle demiş komik ötesi.
Seneler önce iyinet' de dolayısıyla Türk internet mecrasında yaşanan olayları hala daha orada anlattıklarına göre iyineti takip etmeliler, her zaman öğrenecekleri birşey var. Hayır nasıl emin olabiliyorsa bu mailin iyinet tarafından yollandığına inanamıyorum :) çok bilgililer ama bir ip kontrolü yapmaktanda acizler :p daha yazılacak çok şey var aslında ama boşverelim biz işimize bakalım.
Kibir en büyük günahtır, webrazzide kibirini göstermiş oldu.

iyinet-in bu şekilde bir mail atması mümkün değildir. Şahsen bende bu tür bir mail atmadım. Haliyle mesajı yazan arkadaşın hayal mahsulleri ofisinden güzel bir yazı okumuş olduk. Eline sağlık

HitcH

0
İyinet Üyesi
Reaction score
6
Nereden biliyorsunuz hayal mahsulü olduğunu ? Belki ben yazmışımdır bir iyinet kullanıcısı olarak.
(Ben yazmadım, herhangi bir üye tarafından da yazılabileceğini anlatmaya çalışıyorum)

sepulchral

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
Nereden biliyorsunuz hayal mahsulü olduğunu ? Belki ben yazmışımdır bir iyinet kullanıcısı olarak.
(Ben yazmadım, herhangi bir üye tarafından da yazılabileceğini anlatmaya çalışıyorum)

Maili bir kullanıcı atmış olabilir. Bu doğal bir durumdur. Yalnız ilgili sitede yazıyı yazan kişi bu şekilde bir vurgu yapmamış. Bunu ilgili mesajı okurken anlayabilirsiniz.

Bu tür bir durum olmadığını belirttim. Diğer türlü mail atabilirler , kendilerini yayımlayabilir. Bunlar kişilerin kendi tercihleridir. Buna biz karışmayız. Biz yönetim olarak bu tür bir mail atmadık.

wesc

1
İyinet Üyesi
Reaction score
12
@sepulchral, @iyinet'e sordun mu, böyle bir mail atıp atmadığı hakkında?

Eğer atmadıysa modlardan biri de atmış olabilir, onlar da atmadıysa üyelerden biridir.

raincu

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
komik ya, webrazzi adı üstünde paparazzi gibi yani :)
televizyondaki paparazzi kültürünü webe taşımışlar.
Bu tür siteleri oldum olası sevmem zaten. Genelde parayla makale yazarlar reklam amaçlı çalışırlar ( büyük ve kurumsal olanları, küçük ölçekli olanları kast etmiyorum )

NeFuSa

0
İyinet Üyesi
Reaction score
15
Bence seviyesiz bir yazıya seviyesizce cevap vermek bize yakışmaz.
Bırakın kendileri yazmışlar, kendileri oynasınlar.
İyinet'in böyle bir mail attığına ihtimal dahi vermiyorum.
İyinet satılırsa satılır, satılmazsa da devam ettiririz düşüncesinde bir site sahibi olduğu için böyle bir mailin atılmış olması zaten mantıksız.
Yazının girişinden fiyasko olduğu belli.

peep

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
86
webrazzi seviyesiz razzi
Forumdaki modların birebir itirafınıda söyleyim, “seo vs. hakkında gerçekten işe yarayacak birşey yazılırsa siliyoruz. Asıl paylaşım kendi aramızda.”
ne insanlar varya saçmalamakta sınır tanımıyorlar...

disconnect

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
5
Ben bu başlıkla ilk defa girdim webrazzi sitesine. Daha önce girdiğimi hatırlamıyorum.
Böylesine çok önemli bir siteyi bu güne kadar hiç duymadığım için baya cahilim sanırım.

webyazilim

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
İyinet sevdiğim bir forum. webrazziyide severim takip ederim. ama tarafsız verileri açıklayalım dedim.

iyinet alexa : 9,782
webrazzi alexa : 16,698

iyinet domain create date : 2000-01-18
webrazzi domain create date : 2006-07-17

iyinet google index : 231.000
webrazzi google index : 14.100

Dnscoop.com The estimated value of http://iyinet.com is: $68,000

Dnscoop.com The estimated value of http://webrazzi.com is: $24,640

Daha iyi.net isminin değerini katmadık bu hesaplara.

Darkart

0
İyinet Üyesi
Reaction score
54
webrazzi editörleri sanırım ramazanı erken karşıladılar ve tansiyon sorunları var. İyinet böyle bir mail atacak olsada sanırım öyle saçma cümleler kurmayacaktır. Hoş adamıda tanımam etmem ama en azından oradaki yazı "abiiiii benide anlatsana sitendeee" edasında oldugu için bana baştan mantıksız geldi. Ve tabi onların üslubuda kendi adlarına bence küçük düşürücü. Yani biri sana mail atıyor isteğini yerine getiriyorsun ama bunu lütufmuş gibi gösteriyorsun...
İyinet forumun şu günlerde can çekiştiğini görüyor olsamda başkalarının üzerinde bıraktığı kompleks hala devam ediyor bu müthiş bir şey. Demek daha güçlü oldugu sıralarda millet salya sümük ağlıyordu hırsından.

gorkemsanal

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ya beyler bence iyinette artık site satışı olmamışsa şu satış işini rafa kaldırsın bir süreliğine hep beraber bütün yönetim el ele verinde şu iyinetin düştüğü durumu düzeltin baksanıza adamlara bu tarz konuşma hakkını kım veriyo word bilmem ne kim ki iyinet orda reklam yapsın

Rapmaster

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
İyinet sevdiğim bir forum. webrazziyide severim takip ederim. ama tarafsız verileri açıklayalım dedim.

iyinet alexa : 9,782
webrazzi alexa : 16,698

iyinet domain create date : 2000-01-18
webrazzi domain create date : 2006-07-17

iyinet google index : 231.000
webrazzi google index : 14.100

Dnscoop.com The estimated value of https://iyinet.com is: $68,000

Dnscoop.com The estimated value of webrazzi.com is: $24,640

Daha iyi.net isminin değerini katmadık bu hesaplara.

Bu verilerin hiçbiri önemli değil bence, önemli olan içerik tir, sitedir.
sitedede 500k index olur, siteninde alexası 15k olur bunlar karşılaştırma kriterleri olmamalı

Moderatör tarafında düzenlendi:

webyazilim

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
iyinet mı ? çok farklı kesimlere hitap ediyor webrazzi ve iyinet ? bu verileri baz almayacaksak sadece içerik önemliyse webrazzi iyinetten çok daha geçerli verimli doğru kaynaklar mı sunuyor ? ben bu sorulara webrazzi açısından olumlu bir cevap bulamıyorum. webrazzinin tek büyük olduğu yer egosu benim açımdan.

Moderatör tarafında düzenlendi:

cakirx

0
İyinet Üyesi
Reaction score
5
iyinetin üstünden pirim yaptılar başka birşey değil. Webrazzi benimde çok fazla takip ettiğim biryer değil. Ama herkesin gönderebileceği bir maili admin tarafından gönderilmiş gibi gösterip aşşağalaması çok fazla dikkate alınmayacak biri olduğunu gösteriyor.

İyinet çökmüş çöksün arkadaşım size ne..

Admin maduriyetini belirtti ve ilgilenemediği söyledi. Siteyi almaya talip bir kişi oturup türkiyenin en iyi sayac yazılımıyla ve webmaster kısmını çok sağlam bir portalla değerlendirse piyasada eşi benzeri olmayan bir projeye imza atmış olacaktı. Bu kadar parayı verecek kişide salak değildir herhalde verdiği paraya ek olarak 5 - 6 bin lira masraf eder siteye bu kısımlarına.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

seo ajansı , sosyal medya yönetimi