İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

iyinet'in yeni logosunu beğendinizmi?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

mathiaxbars

0
İyinet Üyesi
Reaction score
122
cıks ben beyenmedim çok sade hazır logolar gibi duruyorki öyle galiba... Şöle gerçek anlamda bi logo göremiyecek forum gibi:D

THR

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
gayet güzel ne yaparsanız yapın zaten daha iyisini yapılabilir bunda sınır yok

CeRaT

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Diğerine göre güzel ama hazır logo gibi olmuş konusuna katılıyorum :)

EmKa

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
İlk başta geçici olarak konmus hazır 5-10 dk da aceleyle yapılmış bır logo sandım sanıyorum yeni logo, begenmedim.

wwwxxxyyy

0
İyinet Üyesi
Reaction score
7
Beğenmedim. Hazır sistemler tarafından yapılmış gibi.

Ozcan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
59
iki logoyu karşılaştırmak gerekirse bunu photoshop u yeni öğrenen birisi yapmış gibi duruyor. Diğeri bu siteye pek uymuyordu ama bence gayet profesyoneldi. Sen logodan ne anlarsan diyorsan bende :) hiç bir şey anlamam diyorum.

Koca sitede bir tane profesyonel grafiker yok ya ben ona şaşıyorum. Profesyonel bir kaç kişi olabilir bekli onlarda :) para almadan yapmak istemiyor sanırım. Bundan iyi referansmı olur. Birisi referansın nerde diye sorucak sende diyeceksin yukardaki logoya bak.

Hadi bakalım grafikerler şimdide sitenin size ihtiyacı var açın photoshop u bakalım neler yapabiliyorsunuz.

sepulchral

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
Bir önce ki logo "değişim sürecini başlattığımıza dair logoydu". Yani sürekli logo olarak kalmasını planlamıyorduk. İşler istediğimiz gibi gitmeyince sürekli kaldı. Normalde haftada bir güncellenmesini hedefliyorduk.(Değişimin aşamalarını kullanıcılarımıza hissetirmek adına.) Bu aşamada logoyu tasarlayan arkadaşımızdan yardım isterseniz sizi kırmayacağını düşünüyorum. İşlerinin ne konumda olduğunu bilemiyorum yalnız kendisi alanında profesyoneldir.

Tabi ki bu kişi aramızdaydı. Rumuzu; cakirx Rıca ederseniz belki yardımcı olabilir.

İYİNET - Bu kadar basit bir logo ile temsil edilmemeli.

T

trgy

Misafir
Herkese beğendiremeyiz bir şeyi. Temayı değiştirmeye çalıştım default dediler bu sefer default ta değişiklik yapacağım eskisi daha güzel diyecekler.

Yani kısacası çoğunluk ne derse o olacak. Biz birşeyler göstereceğiz çok tepki alırsa tekrar gözden geçiririz ama görünen o ki bu logo beğenildi genelde. Maskottan sonra daha iyi bir yorum yapabiliriz.

deviL

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
Herkese beğendiremeyiz bir şeyi. Temayı değiştirmeye çalıştım default dediler bu sefer default ta değişiklik yapacağım eskisi daha güzel diyecekler.

Yani kısacası çoğunluk ne derse o olacak. Biz birşeyler göstereceğiz çok tepki alırsa tekrar gözden geçiririz ama görünen o ki bu logo beğenildi genelde. Maskottan sonra daha iyi bir yorum yapabiliriz.

Farklı tema ekleyin, kullanmak isteyen onu kullansın. Default tema iyidir =)

webkare

1
İyinet Üyesi
Reaction score
20
Ya iyinet'e özgü bir tema yazılsın yada fuub'un temasıda eklensin yani 2 seçenek. Default+ekstra tema.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5