İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Iyinetle Dunya Rekoru Kiralim

luklesin

0
İyinet Üyesi
Reaction score
5
Webmastersitesi forumunda soyle bir konu gordum :

"Arkadaşlar bugüne kadar dünyanın en uzun forumu 8215 sayfa ve 164160 mesajdan oluşmaktadır.

Konunun başlığı ise ; Ben sıkıldım, hadi dünyanın en uzun forumunu yapalımdı.... Böyle başlamışlar ve Guinnes rekorlar kitabına adlarını yazdırmışlar !"

Ve boyle bir kampanya baslatmislar, ancak daha sadece 907. sayfaya ulasabilmisler...

Bence biz IYINET forumu olarak bu basariya ulasabiliriz. Umarim kazanacagimiz bu basari, IYINET'i daha bilinir ve daha iyi bir hale getirir diyorum ve konuyu baslatiyorum.

Not : (Herkes her gun bir mesaj yazsa super olur :D )

luklesin

0
İyinet Üyesi
Reaction score
5
Butun konulardan konusulabilmeli bence, mesela:

2020 Olimpiyatlarinin Turkiye'de duzenlenmesi icin resmen adayligimizi koyduk... Secilirsek Istanbul'da yapilacak...

Nightmare17

0
İyinet Üyesi
Reaction score
5
Onun yerine hep birlikte bir sistem yapalım ve gpl altında lisanslatalım :) Zaman harcamak için daha güzel bir neden ve çok daha faydalı.

EmiR34

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
68
Forum kirlenir.
Geyikhaneye almaları için raporluyorum.
Orda sürdürürüz muhabbet kurarız.:)

luklesin

0
İyinet Üyesi
Reaction score
5
Yanlis yere actigim icin uzgunum :( ama IYINET'in genelini ilgilendirdigi icin ve hepimizi temsil ettigi icin buraya acmayi uygun gormustum, tekrar pardon...

luklesin

0
İyinet Üyesi
Reaction score
5

BarışBey

1
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
51
Arkadaşlar bence boşuna sitenin databasesini şişirmeyelim

QuickSilver

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
DB'yi geçin çok saçma bir şey bu tarz konular yanılmıyorsam 2007'den beri her forum sitesinden açılıyor ki amaç rekoru kırmak değil post kasmak :)

LUGAS

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
yav şimdi bunu kırsak yarın öbürgün başkası kırcak bide geri almaya çalışcaz boşverin gaza gelmiyelim :D

Ekleme: hele bide çinliler bu işe girerse vay halimize :D

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5