İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

İyinette Kaç Kişi Tatile Gidecek

BarışBey

1
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
51
Bu yaz bavulumu alıp Bursa/Orhangazi ve Bulgaristan/Şumen takılmayı düşünüyorum:) Umarım bomba gibi geçer:D Herkes tatile gitsin,iyinet yöneticileri kıymetimizi anlasın :kızdım: Eeee plan programınız varmı,ne yapacaksınız koca yaz boyunca çalışmayacaksınız herhalde :hmmm:
Anlatın bakalım bu topic tatilcilere özel açıldı sonuçta :p
Tatil boyunca çalışacak olan arkdaşlara yazık yaa kıyamam :muck:

kuzgun

İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
254
2hafta tatilim olacak, ürgüpü görücem, balona binicem

gokhans19

0
İyinet Üyesi
Reaction score
29
Ne tatili yav para ne arar holdingimizmi var bizim. Önce ameleliğe sonra askere. Pardon önce ameleliğe sonra yine ameleliğe.

GNeRaL

0
İyinet Üyesi
Reaction score
16
Cuma akşamı çıkıp Pazartesi sabahı dönerek yaz tatilimi yapmayı düşünüyorum :)

Hem tatil hem iş. Gideceğim yerde güzel bir araba var. Dua edin de bana nasip olsun :p

Oğuz

2
İyinet Üyesi
Reaction score
96
webmaster'ın en iyi tatil ortamı 4 duvar arasıdır , yıllardır bu şekilde geçti günlerim , şehir dışına çıktığım zamanlar olmuştur iş sebebiyeti ile tatil düşüncesi ile hiç biryere gitmedim.

ülker

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
webmaster'ın en iyi tatil ortamı 4 duvar arasıdır , yıllardır bu şekilde geçti günlerim , şehir dışına çıktığım zamanlar olmuştur iş sebebiyeti ile tatil düşüncesi ile hiç biryere gitmedim.

Çok doğru diyorsun ama sosyal hayatada önem verilmeli ve insanlar bizleri göbekli, gözlüklü sakalları uzamış gitmiş pis kokan :) insanlar olarak görüyorlar bu yüzden sosyal hayatada en azından ayda 5 gün ayrımalıyız derim ben.Çünkü gece gündüz çalışıyoruz bazen oluyor 2 gün uyumuyoruz bizde insanız (Ki ben bilgisayarımdan kopamıyorum o ayrı nerede olursam olayım yanımda gelmeli internette)

hrunymaz

0
İyinet Üyesi
Reaction score
12
Biraz zorunlu da olsa tatile girdim gibi. Oy kullanmak için başlayan başka şehire seyahatim 10 güne çıktı. Dönüşte bazı ailevi nedenlerle yazlık bir bölgeye göç eder gibi oldum. Bu göç uzun bir süre alacak gibi. O nedenle yaklaşık 15 gündür ne foruma girebildim ne de internet ve bilgisayarla ilgilendim. 2 defa maillere bakmak ve cevaplamak için internete ulaşabildim. Bu yazı da 2. girişim sırasında yazılıyor.

Ne kaybettim ne kazandım? Zaten web işlerini biraz salladığım için çok fazla bir şey kazanamıyordum, yine de 3-4 iş gelmiş ama yazışma yapamayacağım için hiç cevaplamıyorum bile. Ama bunun dışında fazla PC başı oturmaktan bel ağrısı yaşamaya başlamıştım, kronikleşecek gibiydi, uzun süre uyursam ertesi gün uzun süre ayakta durmam çok zorlaşmaya başlamıştı. 3 gündür günde 2 defa yüzüyorum, yanımda bir laptop var, sadece film seyretmek için ama onu bile hiç açmadım. Tv yok. Sadece kitap okuyorum. Bilgisayar başındayken dayandığım sigara, çay, kahve kürünü azalttım.( 3 gündür hiç kahve, çay içmedim, sigarayı da çok azalttım ) Çevremdeki alakasız insanlarla diyolog kurmaya başladım. Yüzyüze :)

Bilgisayar kullanmamak da iyimiymiş neymiş :) Ben en iyisi tatile devam edeyim...

helpersatan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
bizde gidicektikte tatile yalan oldu :D bu yazla birlikte 4 sene oluyor tatil yüzü görmeyeli :D

kuzgun

İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
254
1 günlüğüne gittim tatile, nevşehirde balona binmekten son anda vazgeçtik, Antalya da bi yer keşfettik orada geçirdim 1 günümü, cennet koyu diye biryer, mükemmeldi...

BarışBey

1
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
51
Bugün Bursa/Orhangaziye gidiyorum İyinet size emanet 1 hafta falan iyinete giremeyeceğim
Adiyos :)

soulmy

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
8
Ne tatili ya? KPSS'ye çalışmaktan bıktım valla. Olsa da bitse.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5