İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

iyinette sorun mu var ?

S

sevdik

Misafir
Arkadaslar adsl den mi kaynaklan
yor bilmiyorum ama forum.iyinet.com bazen kapali oluyor su son 15gundur birde 1 aya yakin web sitemin istatistiklerini goremiyorum iyinette sanirim iyinet google icin calisirken siteyi biraz ihmal ediyor
admin zaten hitiniz 40bin oldu yeterli degilmi sizce herkese kanitladiniz hitinizi biraz siteyle ve forumla ilgilenseniz ...

ArkadaSYeri

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bende bakamadım.. Ama ADSL'den kaynaklaniyor.. Bu gunde Berbat bir bağlantı var siteye girebildiğine sükret..

muratozcirpici

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ADSL den kaynaklanmıyor, iyinetten kaynaklanıyor. google dan hit alacam diye o kadar seo yaptı ama serverın kaldırmayacağını tahmin etmedi galiba... ADSL ile ilgili bir sorun değil...

iyinet

Root
Admin
Hosting Firması
Reaction score
63
muratozcirpici' Alıntı:
ADSL den kaynaklanmıyor, iyinetten kaynaklanıyor. google dan hit alacam diye o kadar seo yaptı ama serverın kaldırmayacağını tahmin etmedi galiba... ADSL ile ilgili bir sorun değil...

iyinet 2 gundur gayet iyi calismakta, ve konunun google ile ilgisi bulunmamaktadir.
Konu programlarimizda yaptigimiz bir degisiklik ile ilgili idi ve sorun giderilmistir.

E

erotika

Misafir
iyinet şu anda sayaç olarak, ve sayılan hitler olarak gerçekten büyü ksorunlar yaşıyor ve müşterilerimden iyinet'e kayıtlı iki tanesininin ziyaretçi sayıları server ve webservis gibi diğer sayaçlara göre biri diğerinden 700 civarı tekil daha fazla.

Ancak, bu son bir haftada 700 tekil daha düşük olan site, iyinette diğerinden daha önde gösteriliyor ve hiti ondan çok gözüküyor.

Bu gibi sorunlar olmasına karşın, iyinet gerçekten süper hit ve backlink getirisi yapıyor sitelere. :).. Her güzelin bir kusuru vardır diyelim bence :)

sitemedya

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
eg-zotika' Alıntı:
Bu gibi sorunlar olmasına karşın, iyinet gerçekten süper hit ve backlink getirisi yapıyor sitelere. :).. Her güzelin bir kusuru vardır diyelim bence :)
bir çok webmaster de sitelerinin hitlerinin düşmesinden bahsediyor ve bunu iyinet seo çalışmalarına bağlıyor. tartışılabilir bir konu.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5