İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

iyinetteki adsense ve adbrite

Alobar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
truart' Alıntı:
merhaba arkadaşlar.
forumda yeniyim, ancak şunu merak ediyorum.
adsense ve adbride aynı sayfada bulunamaz ama ayrı sayfalarda olmak koşuluyla aynı sitede yer alabilir.

doğru mu? yoksa yanılıyor muyum?

arkadasın sorunun yanıtını bende merak ediyom cevap verecek yokmu ?

M

murme

Misafir
kurtadamda iyinet gibi kullanio hiçbişi olmadi ama neden sizce??

oyuncu

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
kurtadam da kullanıyo doğru. hemde iyi olmuş kullandığı.
aynı sayfada başka reklam varsa google reklam göstermeyi garanti etmez.
bu başka bir reklam sayfanızda kullanıyorsanız, google kendi keyfine göre reklam gösterip göstermiyeceğine karar verir demektir. kendi insiyatiflerinde yani.
google reklamlarını kullanıyorsunuz diye google sizin sayfanızı satın almış yada sponsor olmuş değil. sadece reklam anlaşması yapıyorsunuz.
eğer ki başka reklam göstermeyi tamamen kısıtlarsa o anda bir çok yabancı reklamcı google reklamlarını geri kaldıracaktır. google dışında bir çok firma reklam vermektedir ve google dan çok daha fazla ödeyen firmalar vardır. bunların çoğu Türkçe dilini ve Türkiye'yi bir müşteri portansiyeline sahip olmadığı için kabul etmemektedir.
fakat yabancılar için bir firma değiştirmek çok kolay. her firma google değil, google her firma gibi değil.

google sitenize sponsor olacak ise; o zaman derki sadece benim reklamlarımı yayınlayacaksın. o kadar.

şu anda dediği ise başka reklamlarınız varsa google reklam göstermeye mecvur değildir. artı bu reklamlardaki yazanlar ile ilgili reklamda gösterilmeyecektir.

Serbülent Daşkın

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5