İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

iyinetten mi _

n0tepad

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
olay su: birisi beni listesine eklemis ben de benim msn adresimi alisveris icin iyinetten aldi sandim. galiba bu sahis cafelerde msne girenleri adreslerini alip ekliyor hatun mu diye.. hani su bilgisayar kurtlarindan ;)

BEN
selam
TARIK:
selam
BEN
eklemişsin
BEN
beni
BEN
kimsin kardes ?
BEN
iyinetten mi ekledin
TARIK:
tarı
BEN
?
TARIK:
evt
TARIK:
kötü niyetten eklemem

koptum yaa saka yapiyor sandim ilk olarak..

Gookhan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
6
re

baksana adamın niyeti ciddi. kötü niyetle eklemez. bakarsın gelip ister :d

[KaDeSign]

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
yaw öle demeyin. bende foruma girerken çogu zmn forum.iyiniyet.com yazıyorum. Allah'tan adres çubugunda daha yarısını yazmışken çuıkıyoda yanlış yazmıyorum. :D ben sürekli giriyorum.böle oluyo ... belki de adam hiç duymamıştır.

Gookhan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
6
senbenim [ at ] birtanemsin.net diye bi adres aldım bi arkadaşımdan. niyetim sadece samimi olduğum arkadaşları eklemekti. 1 hafta sonra açıyorum o da ne tam 50 kişi eklemiş. yüzde 89'u abaz tabi. işin yoksa blokla. bu böyle olmayack dedim. adresi kapattım :)

n0tepad

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
o anda net kafedeydim. beni gülmekten nerdeyse kafedcen atacaklardı :D insanalr beni delirdi sandı "koptum" o anda yani..

bu arada arakadas'ın biri demiş ki msn adresinizi profilde niye yazıyorsunuz diye. olayı pek anlamamıs galiba. ben hiçbir yerde ( egold sattıgım yer haricinde) yazmadım msn adresimi. o eleman da msn adresimi oturdugum bilgi. almıstır..

bu arada bir sürü alısveris yaptım. alıisverilerden kazanmadıgım repin 2 katını 10 dakkada kazandım buradan :)

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5