İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

iyiPress Profesyonel Wordpress Tema 1 TL!

T

trgy

Misafir
Açılış şerefine sadece 1 TL yaptım. Böyle bir temayı başka yerde imkansız bu fiyata bulmanız. :)

Kişisel bloglar için kullanılabilecek oldukça şık bir tema. Satın aldığınızda dosyanın içinde bulunanlar;

Wordpress tema
Tema için gerekli eklentiler (wp-pagenavi, i-like,this)
Sadece logo psd dosyaları
Versiyon 1.1 dir. Temada eksik noktalar bulunamaktadır sürekli güncellenecektir.

DEMO
Download

BlackThorn

1
İyinet Üyesi
Reaction score
49
Ah footer renk pasteli çok hoşuma gitti :D
Teşekkürler diyorum.

poweroffical

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Ben almayı düşünüyorum, şartları okudum 15 TL en az yatırma ücreti var ama değer sonuçta uzun soluklu bi proje olacağa benziyor 14 de dursun koşede. Fakat siteye üye oldum aktivasyon maili gelmedi bi türlü?

T

trgy

Misafir
Demoyu sunucu değiştirirken yanlışlıkla silmişim bu gece aktif ederim demoyu tekrardan.

Üye olduğunuz kullanıcı adını pm atarsanız bakayım bi neden aktivasyon gelmemiş.

poweroffical

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
@trgy
Üye adım "power" , mail olarak da "poweroffical(at)gmail.com" şeklinde kaydolmuştum. :peh:

T

trgy

Misafir
Teşekkürler giriş yaptım. Fakat ödeme sadece PayPal ile oluyormuş. Şuan Garanti ParaCard'ım mevcut ve ne yazık ki PayPal'da geçmiyor o. Diğer ödeme seçenekleri ne zaman gelir?

15 aralık itibari ile tüm sistem değişecek. biraz sabrederseniz sabrettiğinize değecek.

Kredi kartı şu an var ama aktif etmedim eksik noktalar olduğu için. Eft-havale seçeneği ise 15 Aralık itibari ile aktif olacaktır.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5