İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

İyzi v1 Tema Satılık

piryolu

0
İyinet Üyesi
Reaction score
12
Tema adresi; İyzi v1
İstenen ücret: 10 lira

Ödeme yolları; işbank, paypal, misli ve avea kredi.

hocam bir hevesle bu temayi aldim wordpress bilgim olmamasina ragmen ograsdim beceremedim, az once baska bir forumda size itrader yazarken gordum tema ucretsiz bir sekilde baska bir sitede paylasliyor

cakallarin ekmegine yag surmemek icin linki paylasmiyorum.. sadece haberiniz olsun..

JRFN

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Satış güncel ise pm lütfen
teşekkürler

Oğuz

2
İyinet Üyesi
Reaction score
96
Kimsenin konusunu baltalamak amacım değil ancak ne yazıkki arkadaşın teması w*rez e düşmüş.

Geçmiş olsun.

webmasterciler

0
İyinet Üyesi
Reaction score
4
mareze düştüyse ozaman almaktan vazgeçtim birde mesajı okumuyor sankiki cevapda vermiyor matta birşey sanki

daRius

0
İyinet Üyesi
Reaction score
19
mareze düştüyse ozaman almaktan vazgeçtim birde mesajı okumuyor sankiki cevapda vermiyor matta birşey sanki
ha marez'e düşmüş ha 20 kişi almış kullanmış. yinede kullanan kullanacak bu süreç böyle. resmen para vermem marez kullanırım demişsiniz bunun yerine benim yaptığım gibi marez'e düştüğü site yetkililerini uyarsak herkezin işi görülür.

İGK Web Dizayn

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Evet mareze düştü ancak yapımcıya saygısızlık yapmamak için bende aldım. Çok kullanışlı bir tema.

Bu arada v1 alanlara ücretsiz verirmisin 2 yi? Tabii az farkı varsa. Sıfırdan tema yazıyorsan bilemem.

emreb

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
bende temayı satın aldım ve çok memnunum.
temayı şuan kullanmıyorum temayı sadece arşive eklemek için aldım.ben alırken marezdeydi zaten(onu mareze düşüreni burda kınamak istemiyorum şimdi allahından bulsun.)ama sırf tasarımcının emeğine saygısızlık yapmamak için aldım.

v2 temanıda bekliyorum.oldukça güzel işler başarıyorsun eline sağlık.

Mrtbtl

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
İlginiz için çok teşekkür ederim arkadaşlar. Çok şükür iyzi v2 yayında. İyzi v3 e geçtiğimize elbette bu temayı müşterilerime ücretsiz dağıtacağım.

Horoz

0
İyinet Üyesi
Reaction score
7
v2 daha güzel bencede.. Keşke hemen satışa çıksa, şimdi alırdım. Hayırlı olsun.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5