İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

izlesene.com hakkında bir soru

gokseltoprak

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bugün İzlesene.Com Dan Siteme Eklediğim Yaklaşık 200 Kadar Video İzlenmiyor Arkadaşlar .. Sizdede Böyle Oluyor Mu ?

Bunun Nedeni Ne Olabilir ?

Videoları Silmeye Başlayayım Mı Yoksa Beklememi Mi Tavsiye Edersiniz ?

Daha Öncede Bu Tür Sorunlar Çıkmışmıydı Sitelerine İzlesene.Com Dan Video Ekleyenlerde ..

Seal

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Neden Youtube gibi bir dev dururken tali sitelere link veriyosun ki. Bu şeye benzedi, imageshack dururken bir türk site vardı ismi lazım değil ona yüklemişler tüm resimleri, tabi bi bakmışsın site tasını tarağını toplamış ve kapatmış siteyi. Tabi site sahibi de dert yanıyordu gitti onca resim diye. Sanırım bu yazdıklarım sana bir fikir vermiştir. ;)

gokseltoprak

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
izlesene.com da Türkiyenin Devi :)

Şaka Bir Yana İkisinide Kullandım Aslında Link Verme Konusunda Ama İzlesene.Com Daha Avantajlı Geldi .. En AZından Yorumlar Filan Türkçe .. Hız = Zaman :)

Düzelir Mi Dersin ?

hakanizm

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Adam koruma koymuştur..
Şu dosyaları benim domainim haricinde başka hiçbir site kullanamasın demiştir.

Ben de youtube kullanacaktım..
Ama youtube videosunu siteye eklediğin zaman OYNAT a bastığında hem video başlıyor AMA youtube nin sitesi de açılıyor yeni pencerede.

gokseltoprak

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Youtube nin Logosuna Tıkaldığında Sayfa Açılıyor :)

Ayrıca Şunu Belirteyim .. İzlesene.Com un Amacı Türkiyenin En Beğenilen Video sitesi Olmak .. Youtube Benzeri Bir Site Zaten .. Linki Koymuş youtube Gibi .. Önce Gel Benim Videoları Kullan, Sonra Kullanma Demek Ayıp Olur .. Arkadaşlar Bugün Başka Sitelerdede Bu Olay Yaşanıyormu Merak Ettim ..

Seal

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
izlesene.com da Türkiyenin Devi :)

Şaka Bir Yana İkisinide Kullandım Aslında Link Verme Konusunda Ama İzlesene.Com Daha Avantajlı Geldi .. En AZından Yorumlar Filan Türkçe .. Hız = Zaman :)

Düzelir Mi Dersin ?
Doğru izlesene.com da Türkiyenin devi ona bişey demiyorum. Benim bu cümledeki amacım şuydu, Türkiyedeki Trafik çok kısıtlı, o yüzden biz izlesene.com istediği kadar çabalasın bir Youtube olamaz Türkiyenin internet alt yapısı gereği. O yüzden bu tip kısıtlamalara gitmek zorunda, bunu kastettim. Yoksa küçümsediğimden değil, ben de sık sık girerim oraya

O yüzden bu tip alt yapı sorunu yaşamayacak olan Youtube'u o yüzden tercih etmeni tavsiye ederim. sanırım biraz daha aydınlatıcı oldum. Bu kısıtlama da bence kalkmaz ve artarak da devam eder mecburen ;)

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5