İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

izletv.com Scripti

Rıfat

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Demosu Surmene.com, Tv izle, Canli tv, izle, Canlı izle, Tv Seyret, Canlı yayın, internetten televizyon izle, Seyret, Dinle, Bedava izle, Tv izleme sitesi, Canlı Tv izleme programı, Tüm Kanalları Bedava izle, radio, Canlı tv izleme, Canlı tv izle, Canli tv, adresinde yer alan bu scriptin amacı, paneli sayesinde sınırsız tüm radyo ve tvleri mms ve pls adreslerinden açmaktır.

Panelden, Tv / Radyo Adını ve MMS / PLS adresini girersiniz. Gerisini kendisi hallediyor.

Sql Olarak Yukarıdakini Yüklerseniz Kullanıcı Adı : yonetici Şifre: 123456

Alıntıdır

Rıfat

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
:S Neden Dağıtan Ücretsiz Dağıtıyor Bende Buraya Ekledim marez Değil Yani

Rıfat

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
r10 da Ücretsiz Scriptler Bölümüne Bakmanız Yeterli Ben sql deki Admin Şifresini Ayarladım Bı Ikı Ufak Degısıklık Yaptım O Kadar

Rıfat

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
:D ee ne var bunda orası da paylasım r10 da ucretsiz scripler bolumune bak oradada benım db var fark edersen

Permission

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
Ücretsiz dagıtılan scriptler dagıtan orjinal kendi sitesi haricinde dagıtılan script illegal dagıtım olur alıntı paylaşımlar yasaktır.

PhpMania

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
script bu arkadaşa ait değildir. bana aittir. oraya buraya dağıtın diye paylaşmadım.

ne garip insanlar var yaaa.... :(

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5