İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

izleyin ve sinir olun:)))

favorites

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
bu kızı izledinizmi hiç Youtube'ta?

Aman Allah'ın ne geyik ne iğrenç espiriler ne kanser eden yorumlar :D :D

stand up olayına girmiş kendi odasından. ikinci " Mahir " olursa şaşırmayın

http://www.youtube.com/watch?v=2n4j4ujEkD0

"more from this user " linkine tıklayıp diğer videolarınıda izleyin. 22 videosu var. hepsi birbirinden kötü :)

Teqin

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
oda kendi capında bişeyler yapmaya calısıyor :) bence tebrik etmek lazım :D

Mohti

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
50 kere izLedim, Bir anlam veremedim :) Heralde UykusuzLuktan Mantık Yürütemiyorum.
Ne yani simdi bu kadIn ne yapmaya calisiyor.

favorites

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
ya cidden bu youtube ta yazılan yorumlara bitiyorum
ne yaratıcı milletiz vesselam
şu video yorumlarına bakın:)

pembekedi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
işte erkekler ,illaki herşeyi tam açıklamak lazım :)))

biraz sinyallerden anlayın..kız neler anlatıyor izleyin

alemsin mywedding :)

açıkçası kız bişeyler anlatmaya çalışıyo iyi veya kötü cesaret etmiş koymuş oraya eleştirilir güzeldir diğildir ama orda dikkatimi çeken daha çok yorumlar. bu ne kadar basit ne kadar iğrenç bişeydir beğenmediğin şeyi niye beğenmediğini yazarsın yapıcı olursun nasıl büyüyo bu çocuklar nasıl eğitim alıyo ben anlamıyorum ki.

favorites

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
bende onu dedim ya :D inan yabancı forumlardada rastlıyorum Türk yorumlarına. çok komik oluyor :)

Angelo

0
İyinet Üyesi
Reaction score
111
Ikinci videoda yorumlarin en altinda izleeee adinda yazilmis yorum bu ayin olayidir benim icin, hala guluyorum. Videoyu izliyorum sonra yorumu okuyorum, yazanin tipini hayal etmeye calisiyorum. Nefesim kitlendi gulmekten yahu.

favorites

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
hahahah buda güzel :D

bu arada feministler ortaya çıkıyor baylar. aman haaa yanlış yapmayın

osahin

0
İyinet Üyesi
Reaction score
34
Ikinci videoda yorumlarin en altinda izleeee adinda yazilmis yorum bu ayin olayidir benim icin, hala guluyorum. Videoyu izliyorum sonra yorumu okuyorum, yazanin tipini hayal etmeye calisiyorum. Nefesim kitlendi gulmekten yahu.

Evet yaa bende kriz geçirdim :) yani güldüğüm hatun değil oradaki, boş boş konuşuyor işte :p bence bu itiraf.com cu :p başka bi tespitim yok : ) ama yorum muhteşem

timsah

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Video degilde yapilan yorumlar cok komik, ne kadar abaza varsa yorum yazmis kimiside msn istiyo.

gifted

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Ya evet yazık yani adamlar çoğu yorumu editlemiş genede yapılan yorumlar ilginç.Hayır benim anlamadığım yaw bu kadar boş zamanı nerden buluyorlar :) yani senin hiç mi işin gücün yok?Yani açık konuşim doğru orada bayaaaa bir erkek var garip videoları olan ama şimdi bir kızı görünce daha bir ayıpladım.

Çünkü hani kızlar genelde erkeklere oranla daha bir edebli olurlar.Ama sanırım zaman değişiyor.Yarın anneleri çocuklarına göstericek güzel videolar çekiyolar ne diyeyim yazık...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5