İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

İzleyipte Sövmicek tanımıyorum

SeVeRaL

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Eski bir haber aslında.
Ama dikkat çekici, adamlar konuşan baltanın bir üst versiyonu.

Konuşan Balta v1.1

D

duyurbeni.com

Misafir
Kardeş boş teneke cok ses cıkarır boşver sen de bi daha böyle şeyleri yayma onlara yardım etme.

CANIBEYAZ

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
duyurbeni.com' Alıntı:
boş teneke cok ses cıkarır boşver sen de bi daha böyle şeyleri yayma onlara yardım etme.
sende bi rengini belli et be...

İstiklal Marşımızı iyi okuyanları yayınlarız bize "koyun" deme cüretkarlığını ve seviyeni alanen sergilersin.

İstiklal Marşını okuyamayan, boş insanların videosunu "Türkiye'de ki tip insanları, siyasetçilerin gerçek yüzünü göstermek amacıyla " yayınlarlar karşı çıkarsın " yayınlama, yardım etme dersin"..

Eeeeeeee... ne yapalım? nasıl bişey istersin?

E

echo

Misafir
orda bi yorum var medcezir diye bi eleman ona şiddetle katılıyorum.buraya yazamıcam kususra bakmayın

bu arada bunlar kim bilen varmı?

Seal

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
O adamları mikrofonun arkasına koyanlara da, o Patates çuvalı misali kafası insanları takım elbise içine koyup oraya koyanlara yazıklar olsun. Oradaki zavallı yaratıklar, canlılar için bişey demiyorum, çünkü bişey demeye bile değmeyecek kadar aşağılanmışlar zaten. Onlar analarının, babalarının adlarını bile söyleyemiyordur, kaç yaşındasın deyince parmaklarıyla bile gösteremiyorlardır eminim. Çünkü o kadar kafası olan biri bile istiklal marşımızı su gibi okurdu. Yazıklar olsun, ne diyim ki.

Bu arada hemen aklıma son zamanlarda çıkan 3-4 yaşındaki bir kız çocuğu geldi. İstiklal marşımızın 10 kıtasını da, vurgularını bile şaşırmadan, tüm kalbini vererek insanın içini sızlatacak kadar güzel okumuştu bir kaç programda. Artık kıyaslamasını siz yapın.

UguG

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
echo' Alıntı:
orda bi yorum var medcezir diye bi eleman ona şiddetle katılıyorum.buraya yazamıcam kususra bakmayın

bu arada bunlar kim bilen varmı?

+1 medcezir duygularıma tercüman olmuş :D

Varista

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Yazıklar olsun.Milletvekili böyle okursa :(
"medcezir" içimi okumuş resmen.
Bu arada hemen aklıma son zamanlarda çıkan 3-4 yaşındaki bir kız çocuğu geldi. İstiklal marşımızın 10 kıtasını da, vurgularını bile şaşırmadan, tüm kalbini vererek insanın içini sızlatacak kadar güzel okumuştu bir kaç programda. Artık kıyaslamasını siz yapın.
Bu çocuk benim akrabam çok tatlı bir kız.Bu kız çok zeki,birşeyi okuyorum yanında anında ezberliyor.Sonra bana anlatıyor :)
Bu milletvekillerinde bile bu küçük çocuk kadar zeka yok.yazık valla

Seal

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Pcqopat.Com' Alıntı:

Bu çocuk benim akrabam çok tatlı bir kız.Bu kız çok zeki,birşeyi okuyorum yanında anında ezberliyor.Sonra bana anlatıyor :)
Yaşını doğru tahmin ettim herhalde değil mi, bu arada akraban olması da ayrı bi güzel. Onu çok çok öp yerime.

Bi de bunlar milletvekilimiymiş. Vay Memleketim vay, ne hale gelmiş.

Varista

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Evet yaşını doğru tahmin ettin.Yakında yanına giderim belki,o zaman öperim söz.
Bunlar milletvekili ama eski millet vekillerinden.Böyle adamı milletvekili olursa daha çok vay çekeriz. :( Baksana adam o satırdan o satıra geçiyo delirmemek elde değil.

CANIBEYAZ

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Pcqopat.Com' Alıntı:

o çocuğu benim içinde öp... MaşaAllah bu ne güzel bir yetenek... Ailesi ne mümtaz şahsiyetler...

http://www.forum.iyinet.com/showthread.php?t=29772

Varista

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
CANIBEYAZ' Alıntı:
o çocuğu benim içinde öp... MaşaAllah bu ne güzel bir yetenek... Ailesi ne mümtaz şahsiyetler...

http://www.forum.iyinet.com/showthread.php?t=29772
Tamam yanına gideyim bol bol öperim.Az kaldı okulla ilişkim bitsin gitmeyi düşünüyorum :)
Aslında verdiğin link daha önce açılmış fakat herkes buraya yazmış,artık bende buradan devam ediyorum :D

Can

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ben boyle milletvekillerinin *****
eksik zekali, kalas, odun, dunyadan ve en onemlisini Turkiye Cumhuriyeti ve Atamizdan bi haber dallamalar.....

dreamz

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
Bu arada videonun ortasında tek başına okuyan adam imam %90.
Kuran okur gibi istiklal marşı okuyor. Dikkatli dinlerseniz farkedersiniz.

System32

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Rezilliğin daniskası....
Allahın hödüğünü alır m.v yaparsan olcağı bu.
Bunları başkaları değil, halkımız seçiyoo...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5