İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

İzmir Buluşması Yapalım mı?

beceriksiz_acemi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
16
Ben aslen istanbul ' da ikamet ediyorum.Ancak izmir ' de ofis açacağım için, izmirde yaşıyorum geçici olarak.Hazır gelmişkende, izmir de olan arkadaşlarla tanışmak isterim :) Ne dersiniz ? Bir yemek organize etsek tanışmış olsak ?

murdock

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
izmirde bilişimle uğraşanlar kendini çok güzel geliştiriyor gerçekten.. bir bir görüyorum 22-26 yaş arası gençler ofis şirket kurarak ekip halinde işler yapıyorlar.Umarım sende başarılı olursun.

Permission

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
Kriz dönümini atlacak kadar iş ve bütcen varsa ac derim ofis bende düşünüyordum su kriz ertelememi sebeb oldu. Umarım istediğin seviyeye gelir işlerin.

beceriksiz_acemi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
16

GNeRaL

0
İyinet Üyesi
Reaction score
16
Hayırlı olsun şimdiden,

Kriz döneminde yatırım yapanlardan biri olarak İnşallah bunun katkısını kat be kat göreceksin :)

Bu arada Samsun'a açmayı düşünseydin seve seve koşa koşa gelirdim ama İzmir'le bağım sadece Türkiye vilayeti olması :D

Person

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
10
sanırım avatarından dolayı kimse cesaret edemiyor:)

GNeRaL

0
İyinet Üyesi
Reaction score
16
Şeye benzemiş ya, hani bir sinema filmi vardı, ateşten motorsikletli falan. Oradaki vatandaşa benziyor avatarın :)

beceriksiz_acemi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
16
heheh hatırladım hayalet sürücü.. Onun abisi gibi durmuş :) Hala izmir ' deyim, 5 arkadaşımızla görüştük varmı başka gelen :)

Alican17

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bende gelirim, daha öncede buluşma organize edildi fakat gerçekleştirilemedi.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5