İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

İzmir Buluşması

emin_hask

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
İzmir buluşması yapmak istiyorduk hep bu sefer organizasyonu ben üstleniyorum o kadar kişiden sadece 1 kişi gelse bile yapacağız bu buluşmayı :)
Buluşma tarihi olarak 8 Mart Pazar yada 15 Mart Pazar günü olarak ilerleyen mesajlarda belirleyeceğiz.
Buluşma yeri Güzelyalı - Siesta Cafe (adres)
Ne kadar harcama yaparım?
Size kalmış birşey , örnek verecek olursak bir çay 1 lira.Yani 2-3 çayla kapatabilirsiniz buluşma gününü.Veya menüden kendinize birşeyler seçersiniz :)
Mekan güzel biryer ve buluşma yeri olarak seçmemdeki en büyük etken sahil'e karşı bir yer olması.Hava güzel olursa Loca'larda sıcak muhabbetin yanında tavla, dama oynayabiliriz.Tabi buluşmaya gelecek üye sayısı artarsa daha büyük bir mekan seçmek zorunda kalabiliriz :)
Gelecek Üyeler;
1-) emin_hask
2-) mcloft
3-) Alican17
5-)
6-)
7-)
:cool:
9-)
10-)
...
Kesin gelecek olan üyeler mesaj yazarak listeye girebilirler.

Alican17

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Siesta güzel değil o kadar alsancak tarafları bir yerler olsa gelmeyi düşünürüm yalıdaki mekanlardan sıkıldım artık hep aynı :p

Alican17

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Yazın bakalım bu haftada bi buluşma ayarlayabiliriz, ama katılımın artması lazım az kişiyiz.

mcloft

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Siesta her zaman gittiğim yer ama bende geliyorum :) sonra alsancakda yapılabilir :)

emin_hask

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Buluşma tarihi 15 Mart olarak belirlenmiştir.Fakat katılım az, şuan için 3 kişi.

Forza FB

0
İyinet Üyesi
Reaction score
16
ankara iyinetçiler izmir'e akıyoz muuuu :p inşaallah katılım yüksek olur :)

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5