İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Izmirde nerede kalinir

Angelo

0
İyinet Üyesi
Reaction score
111
Kalinabilecek guzel semtler nereler? Sanirim kordon civari merkezi oldugu icin guzel oluyor. Izmir Palas'di sanirim orada bir yerde kalmistim daha once. Internetten arayinca cok fazla yer cikiyor, o yuzden Izmirli arkadaslar bir oneride bulunursa sevinirim. Sadece 1 gece kalacagim icin gezme yerlerine yakin olmasindan cok otelin guzel olmasini tercih ediyorum. Var mi onerileriniz? Crowne var sanirim denize sifir. En guzel tercih o mudur

T

trgy

Misafir
crowne bana çok yakın. 10 numara oteldir. Fiyatı pahalıdır ama tavsiye ederim.
termal otel var birde ona yakın olan.

tetal

1
İyinet Üyesi
Reaction score
20
tarih bellimi acaba? ona göre izmirde çalışan arkadaşlardan fiyat almaya çalışayım

Angelo

0
İyinet Üyesi
Reaction score
111
Carsamba gecesi. Crowne bazi sitelerde 150 diyor bazilarinda 250. Bu siteler kolpa da olabilir. Satin almaya calismadim. Turkiye'de dogru duzgun bir priceline bir orbitz yokmus :(

Person

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
10
Tam merkezde istersen fuarın dibinde montrö meydanına 50 metre ANEMON var fiyatıda uygun kaliteli bir otel.

Crown plaza merkeze biraz uzak..

Darkart

0
İyinet Üyesi
Reaction score
54
Bir kaç yıl önce kardeşim İzmir hiltonda kalmıştı, tavsiye ederim. Zaten etmeye gerek var mı onuda bilmiyorum :)

ismozalp

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
angelo mesaj at özelden önce birer bira içelim çimlerde :p eğer izmir'e geleceksen tavsiyem crown olur. ha diyosan ki içerim, dolaşırım sazlı sözlü eğlenirim efes otelinde kal derim :) 10 numara

Angelo

0
İyinet Üyesi
Reaction score
111
Eglenceden cok romantik bir yer olmasina bakiyordum. Crowne deniz manzarali sanirim oraya bakicam. Dunyanin obur ucundan geldim buralara hayatimin aski ile bulusmaya gidiyorum da :))

Angelo

0
İyinet Üyesi
Reaction score
111
Iyi de ben kiz degilm ki komsu kiziyla sartlarimiz esit olsun :) Ustune varma haha

beceriksiz_acemi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
16
Angelo konak kilim derim, on numara gerçektende.. Hilton filan cidden hikaye kalıyor yanlarında. Heleki otelin duşuna önem veriyorsan mutlaka gör derim :)

KaRaKTeR

0
İyinet Üyesi
Reaction score
36
vaay be ne aşkmış yurt dışından izmire buluşmaya gelmek
hayırlısı olsun :D

T

trgy

Misafir
Balçovada; Princess ve Balçova Termal bu iki otelde kaldım menmunda da kaldım manzarasıda güzel.

Princess, balçova termale göre daha kaliteli daha iyi hizmet vermekte. Eğer yurt dışından bir misafirin yada kız işleri olacaksa 1 günlügüne princessde kalmaya değer ;)

Doğayı ve sessizliği sevenler içinde en ideal yer diyebilirim

izmir-princess-hotel-1.jpg

Prenses otel kapalı ve adı değiti kaya otel oldu. :)

Angelo

0
İyinet Üyesi
Reaction score
111
Crowne'da karar kildim. Iyiydi manzara. Sahilevlerini de begendim cok. Genel olarak sahil seridi yasanacak yer gibi:)

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

seo ajansı , sosyal medya yönetimi