İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

İzmirde Sağlam asp kurs eğitim merkezi varmı ??

Permission

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
asp konusunda artık kendimi geliştirmek ve bir gelge sahibi olmak istiyorum izmirde saglam güvenli bir asp kursu alabilecegim bir kurs varmı yanai sen buraya gittin asp konusanda baya bilgi sahibi olursun diyenler varmı. Ben googleden aradım ama bulamadım.

aranızda bu konuda bilgisi olan paylaşırsa sevinirim.

veya izmirde oturan asp konusund adeneyimli kişi varsa zamanın da varsa günde veya haftada artık belirli gün bana ders verebilrimi ücreti karşılıgı ama tabi cok ucuk fiyat istemicek uygun fiyat abna 1 ay bir bilgi verse gerisini ben geliştirim. kitapları basmıyor kafam cabuk unutuyorum kitapalrı

mk++

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
valla bızım bı ertan vardı bı ara bana cok sey ogrettı akserde pasaportta ama suan ordan ayrıldı kendıne yenı bır yer actı pasaportta oda hıltonun caddesı ustunde ısmını bılmıyorum bence bulabılırsen gıt bı gorus

Permission

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
dediğim gibi izmirde güvenilir ve bilgili bir arkadaşta olur verdiği derslere parasını veryeim yanai bana 1 ay öğretse bana yeter..

Developer

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bugüne kadar yararlandığın kitaplar nedir?
Belkide kitap seçiminde bir hata yapmışsındır.

Permission

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
hayır.. acıkcası kitapalrdan cabuk sıkılıyorum asp konusund abilgili bir aban 1-2 hafat su şöyle olur temel budur vs.. gösterse örneklerle ben egrisini getirim ama işte .. ben gene kitaplara bira yogunlaşıcam gibi

Developer

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Kitap seçimi çok önemlidir.
Basit ve sade anlatımlı olan Zafer Demirkol'un Asp kitabı 10. basım yapmıştır.
Bir kitap bu kadar tutmasa 10. kez baskıya girmez sanırım.
Bu kitapla hiç programlama mantığı olmayan kişiler bile asp öğrendi.(çevremde)
Sizede çok yararlı olacaktır, eminim.

mk++

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bu adamın c# ılgılı kıtaplarıda varmı acaba ıyı anlatım veya c# la ılgılı hangı kıtapları onerırsın bende mıcrosoftun step by step var ama hosuma gıtmedı

SLaYeR

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ya benim aklıma bi fikir geldi. bu forumda gunluk asp kursu verilse ne güzel olurdu demi hem tartısarak herkes tam olarak kavramış olurdu ama bunu iyinet adminin yapması lazım admin sana sesleniyorum forumda bi asp kurs bolumu acılsa hoş olmazmı ?

Developer

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
mk++' Alıntı:
bu adamın c# ılgılı kıtaplarıda varmı acaba ıyı anlatım veya c# la ılgılı hangı kıtapları onerırsın bende mıcrosoftun step by step var ama hosuma gıtmedı

Tam olarak bilgim yok, bilgi sahibi olduğumda bu başlık altına eklerim.

Developer

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
SLaYeR' Alıntı:
ya benim aklıma bi fikir geldi. bu forumda gunluk asp kursu verilse ne güzel olurdu demi hem tartısarak herkes tam olarak kavramış olurdu ama bunu iyinet adminin yapması lazım admin sana sesleniyorum forumda bi asp kurs bolumu acılsa hoş olmazmı ?

Haklısın, konuya hakim kişiler ile öğrenmek isteyenler için varolan zaten Php, Asp vs. başlık altında bir sabit başlık oluşturulabilir. Yardımcı olmaya çalışırım, müsait olduğum sürece...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5