İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

İzmirde Yardımcı Arayanlar

arwen

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
İzmirde buronuzda veya ofısınızde yardımcı arayan abiler varsa yardımcı olabılırım hem benım için iyi olur haftasonlarını değerlendiririm hemde sizlere yardımcı olurum ulaşmak isteyenler arayabılırler.benimki çalışmak değil sadece bilgisayarla ilgili olsun işiniz yeterli benım için hem bende bir şeyler kaparım.
h.sonları disco da barda geçiriceğime adam gibi bir iş orenmek benım için daha iyidir.Artık iş sahipleride cebime koyar bişiler :) fazla beklentim yokta Sadece Haftasonları çalışmak için cumartesi pazar günü.

iletişim : ozelden p.m atın

rosende

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
mezıyetlerın neler bende bu tarz bı arkadas aramaktayım ...Yanı neler yaparsın bızım sektorumuz elektronık ve bılgısayar...

arwen

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
biraz donanımdan anlarım güvenlik konusunda iyiyim biraz birazda webmaster lıktan anlarım.

Priapos

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
biraz donanımdan anlarım güvenlik konusunda iyiyim biraz birazda webmaster lıktan anlarım.

5 Yıldır Bu işi Yapıyorum.Ve Hala Anlamadığım Bir Çok Konu Var..
Ne kadar Anladığını ( Bildiğin Dilleri ((Php-Asp Vs. ))
Bir Kaç tane de Referans Verirsen İzmirde Tanıdıklarım Var. Yardımcı Olabilir'ler Sana

arwen

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
html den anlıyorum ama ole bir site tasarımı yapacak kadar değil yanı şöyle solıyım yabancı değilim çabucak kaparım.Hem ilerletmek istiyorum dilleri öğrenmek istiyorum.

umuture

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
beyler bende aynı durumdayım evde durmaktan canım sıkıldı.

istanbulda bu tür yer varsa hafta sonu ve salı günleri gelebilirim.cebime bişey sıkıştırında demiyorum .sadece bir ikişey gösterin yeter kursa gidicek zaman yok en iyisi çekirdekten öğrenmek :)

bu çabuk kapma benim içinde geçerli söz konusu teknoloji ve web olunca öğrenmeye her zaman acığım.zaten bütün gün web teyim en azından işe yarar bişeyler yapıyım

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5