İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

izmirden Merhaba

Egeli

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
merhaba iyinet Forumcu arkadaslar izmirden ibrahim Ben yasım 27 bende Sanal aleme Ayak Attım Ama Anladımkı Eksıklerım Cok Benm Bu Acıklarımı Zamanla Kapatmayı Dusunuyorum Web Bilqim Yok ama Kendıme Ait 7 Domaınım var

OnuR

0
İyinet Üyesi
Reaction score
52
Hoşgeldin egeli,
Türkçemizi sağlam kullanarak forumu sömürmeye başlayabilirsin ;)

mathiaxbars

0
İyinet Üyesi
Reaction score
122
7 domainle başlayıp 100 le kapatma :D Kaptıran çok öyle kendimden biliyorum ... bir projeye odaklan ve onu geliştirmeye çalış ve odaklandığın projede para getirecek bişi olsun.Önceden araştır.

Egeli

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Hoşgeldin egeli,
Türkçemizi sağlam kullanarak forumu sömürmeye başlayabilirsin ;)

Evet Onur Cok Haklısın valla tamam Daha Dikkat ederm artık :)

Butun Arkadaşlara Teşekkür ederim ama Daha Domain almam kendimi Geliştirmem lazım

Daylight_

0
İyinet Üyesi
Reaction score
14
7 domainle başlayıp 100 le kapatma :D Kaptıran çok öyle kendimden biliyorum ... bir projeye odaklan ve onu geliştirmeye çalış ve odaklandığın projede para getirecek bişi olsun.Önceden araştır.

Yanlız olmadığıma sevindim ...Ama aklımda son bir domain daha var .bu hafta eger alınmamış ise onuda alıcam sonra tamam elimdeki işlere bakıcam : )
İnşallah :D

edit: hoşgeldin egeli :)

kuzgun

İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
254
hoşgeldin
Türkçe'n biraz batmış durumda, düzeltmen dileğiyle...

eSKiSiBeN

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
Welcome egeli. I hope You will pass good times in Forum Iyinet. Şaka bir yana hoşgeldin hemşerim. Bende bir İzmirli olarak, İyinet'teki İzmirli sayısına bayağı şaşırıyorum.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5