İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Java Chat

c4timer

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Sevgili webmasterlar ;
Sohbet sitelerimiz için web chat ( java chat ) yaptırmak istiyoruz.
Bunun için :
gencsite.net
cikolata.net
gonul.net olarak ortak bir applet yaptırıp kullanmak istiyoruz.
Appleti istediğimiz özellikte yapacak olan kişilere ; 300$ civarında bir para öneriyoruz.
Mesela örnek applet: www.muhabbet.net
Yada o appletin satıldığı site olan ; www.evrensoft.com
Bir applet için 300$ civarında büyük bir para istiyorlar ; biz bunun yerine bize özgü olan bir applet istiyoruz.
Şartlarımız:
1) Web Chat'in yapımı 1 ayda bitmelidir.
2) EvrenSoft'un javası gibi göze hitap etmelidir.
3) Herhangi bir CR appleti editlemesi kabul edilmez.
4) Isteklerimiz göz önüne alınarak geliştirilmelidir.
5) Herhangi bir appleti taban olarak kabul edip ( ör: bozacas ) üzerinde editleme yaparak bambaşka hale getirilmesi kabulümüzdür.
6) Applet görünüş olarak evrensoft'un javası'na benzemelidir.
7) Bu applet'i yapan webmaster ; herhangi bir şekilde başka bir siteye / kuruma / kişiye bu appleti kesinlikle satmamalı ; kendi web sitesinde bile olsa ; kullanmamalıdır.
8) IyıNet'te belirli mesaj sayısını aşmış ; Saygı görmüş kullanıcılar tercihimizdir.
Iletişim:
MSN: [email protected]
Mail: [email protected]

dll

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
0
O şekil bir aplet sahibi olmak sitiyorsaniz 5000 $ 'ı gözden çıkarın... Onu her babayiğit yazamaz.

S

Senbul

Misafir
dll' Alıntı:
O şekil bir aplet sahibi olmak sitiyorsaniz 5000 $ 'ı gözden çıkarın... Onu her babayiğit yazamaz.

Yok be hocam o kadarda değil.Bak adamlar 299$ satıyorlar 300 bile değil... :D

esCHAT DAĞITIM LİSANSI $299
Sınırsız domain, applet sadece bir domain üzerinde çalışmaz tüm domainlerde çalıştırılabilir. Üstelik appletinizi diğer webmasterlara dağıtabilirsiniz.. Örnek müşteriler Muhabbet.net, sohbetim.com.

S

Senbul

Misafir
c4timer' Alıntı:
.
7) Bu applet'i yapan webmaster ; herhangi bir şekilde başka bir siteye / kuruma / kişiye bu appleti kesinlikle satmamalı ; kendi web sitesinde bile olsa ; kullanmamalıdır.
QUOTE]

300$ bu sartı istemek haksızlık olur....

G

Gencturk.Net

Misafir
Senbul' Alıntı:
c4timer' Alıntı:
.
QUOTE]

300$ bu sartı istemek haksızlık olur....

Senbul hakı bu konuda.
Kodlama olmayan tasarim içerikli normal bir template alsanız dahi, 50$lık bir template sadece kendiniz için istediğinizde birden 3000$ oluyor... Templatemonster gibi sitelerden bakabilirsiniz :)

Ayrıca bu işi alacak arkadaş harcayacagı zamana karşı herhangi biz ileriye dönük sabit iş güvencesi olmadan bir maaşlı personel maliyetinden daha az fiyat biçerse hem bizlere hemde kendisine ihanet etmiş olur. Bu konuda onceki mesajlarda fiyat belirlemek için bir formul yazmıştım zaten.

c4timer

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
evet aslında haklısınız ; Eğer ilgilenen varsa fiyatı yukarıya çekebiliriz ama 3000$ civarlarına tabik değil ; görüş ve önerileriniz için teşekkür ederiz; o zaman 7.madde'yi iptal ediyorum.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5