İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Java ile yönlendirme veya html ile refresh.

*siber*

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Refresh li sayfaları google pek sevmiyor. Peki java scriptlerede bu tür bir ayrım yapıyormu ? gerçekten yönlendirmenin eksilerini bilen bir kişi açıklama yaparsa çok sevinirim.

zbahadir

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
*siber*' Alıntı:
Refresh li sayfaları google pek sevmiyor. Peki java scriptlerede bu tür bir ayrım yapıyormu ? gerçekten yönlendirmenin eksilerini bilen bir kişi açıklama yaparsa çok sevinirim.
Java mı JavaScript mi?

Java da refresh olayını bilmem ama refresh bir html komutu olduğu için JavaScript, PHP ve html kodlarını kullanabildiğin heryerde çalışır ve birbirlerinden bir faklı olmayacaktır.

Bütün bunları zaten biliyorsundur da ben soruyu anlamadım galiaba :(

xfatihx

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
java scriptle yapılan yönlendirmeleri google botlari takip edemiyor yani normal sayfayı olduğu gibi görüyor fakat metatagla yaparsan o yönlendirelen sayfayi takipedebiliyor eğer sorunu doğru anladıysam cevabı bu olsa gerek..

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5