İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Java konusunda destek lütfen

ReksNet

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Merhaba Arkadaşlar;

Uzun zamandır ilgimizi çeken Java konusunda hizmet vermek için uraşıyoruz Türkiye'de bundan 5 6 sene önce ilk defa CR Appleti Unreal şeklinde uyarlayan ilk kişilerdik fakat nete ara vermemiz filan javayla ilgimizi baya bir kesti şimdi tekrar java konusu ilgimizi çekmeye başladı ve araştırmalara girdik benim siz java konusunda bilenlere bir sorum olacak;

- *.class dosyasını edit edip tekrardan class dosyasına çevirmek için ne yapmak gerekiyor hangi programları kullanmamı önerirsiniz vede bu işlemleri yaptıktan sonra tekrar jar dosyası haline nasıl getirebilirim. Gerçekten bu işi bilen vede yardımcı olacak kişilerin buraya yazmasını istiyorum açıklamalı olarak şimdiden teşekkür ederim.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5