İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Java Okey ve santranc programlayacak kisi aranıyor

Phantasm

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Yahoo Games'ten istifa eden bir arkadaş 150,000$ istiyor.
Server ayarları, kurulum database herşey dahil. 2 aylık da bakım bedavaymış. :)

Java mı öğrensek ne?

Komikdunya.com

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
arkadaşlar bende bu konuda ciddiyim bana referans ile gösterecek arkadaş var ise bende 5000 ytl hemen verebilirim.

GreeNEyeS

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
27
bendede güzel bir okey dosyaları var ama server ayarlarinimi yapamadin uygun olmayan bir serveremi kurdum anlamadım bunla ilgili bilgi verecek arkadaşlar varsa pm lerini bekliyorum

Web Master

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ARKADAŞLAR ELİMDE JAVA DİLİ İLE KENDİ YAZDIĞIM ONLİNE 101 OKEY OYUNU MEVCUTTUR...CLASS. DOSYALARI TAMAMLANARAK MÜŞTERİYE TESLİM EDİLİR...İLGİLENEN ARKADAŞLAR MSN YE EKLEYEBİLİRLER [email protected] ÜCRET ÇOK MAKUL OLUP GÖRÜŞME YAPILARAK BELİRLENECEKTİR...5.000$ DİYEN KİŞİLERDEN DEĞİLİM :) 5BİN DOLARDAN YUKARI FİYAT VERMİYORUZ BU SİSTEMLERE ÇOK DÜŞÜK FİYATLARIMIZ VARDIR...

T

trgy

Misafir
Bu tarz kişileri, genelde ajanslarda ya da üniversite mezunları olan kişilerle iletişime geçerek bulursunuz.

Normal öğrenilecek şeyler değil çünkü bunlar.

sanalface

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
İstanbulda oturan, sözleşmeli, fatura kesicek okey yazan kişiler varsa bekliyorum.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5