İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Java Okey ve santranc programlayacak kisi aranıyor

H

HostLiveTR

Misafir
Merhaba arkadaslar bir müşterimiz Online okey ve santranc isteginde bulundu bana yardımcı olabilirmisiniz diye bizde sizden teklif almak istiyoruz. bir okey ve santranc oyunu nekadar bi ucrete yazılır tekliflerinizi buraya yazarsanız seviniriz.

Not: bu istek musterimiz adınadır hic bi sekilde kar amaclı degildir..

tesekkurler..

selim61

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
11
Öncelikle daha önce çok karşıma çıktı, hep aynı teklifi yaptım ve sonuç hepsi boş.Ama başladık kendimiz için yapıcaz.
Oyun başına 7000$
Sözleşme + ödemenin yarısı işten önce.

CyberTurk

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
Yeni kodlanan Java Okey scripti var. Mynet tarzı oda ve masa mantığıyla çalışıyor. Script bitmiş sadece lisans serverini kurmadılar. İlgilenirsen mail adresini at kodu yazan arkadaşa iletiyim aranızda iletişime geçersiniz.

Not: Fiyat konusunu hiç bilmiyorum ama 2000 dolardan aşağıya vereceğini sanmıyorum.

N

NRT

Misafir
7000$ fiyat normal bu tür oyunlar için. Cok daha fazla söyleniyor genelde.
Eğer ucuz olsa herkes kurardı.

H

HostLiveTR

Misafir
tesekkurler arakdaslar ama fiyatalr cok yuksek geliyo musterimize soyluyoruz ama pahalı diyo kendisi bilir ona iletiyoruz biz..

adre_nalin

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
yav arkadaşlar bunu yapabilen güvenilir referansı olun kimse varsa banada haber verebilrmi. 10.000 YTl ayırdım bu iş için ama yinede kimseyi bulamıyorum.

Caesar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
7
oyun başı 10.000$. minimum oyun bitimi 3 ay. ücretin %50 si işbaşında kalan %50 si i bitiminde. pazarlık payı kesinlikle yoktur.

bu fiyatta benden olsun.

adre_nalin

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
@ceaser oyun başı 10.000 $ veririm sorun değil. Ama bana referansını gösterebilirmisin.

R

reisabi

Misafir
Java Okey İçin Bir arkadaşım Site Tasarımı dahil 3000 ytl İstiyor.İsterseniz İrtibat kurmanızı sağlayabilirim.İlgilenenler pm ile ulaşabilir.

adre_nalin

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
istiyorum. referansı varsa 5.000 YTL ye yaptırabilirim. P.m. den ulaşabilirsin bana

kaanmurat

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
adre nalin bu tür işlerle çalıştığım firmanın .net departmanında görev yapan arkadaşlar ilgileniyor.İstersen irtibat kurmanı sağlayabilirim.Eğer ankarada oturyorsan yüz yüzede görüşebilir sözleşmeli yapabilirsiniz.Gereğinden fazla ve gereğinden sağlam referanslar sunabilirler.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5