İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Jenerik 3 Karakter, Anlamlı Domain Teklif Usulü Satılık

kedibilisim

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Domain : yaz(.)tv
Başlangıç Tarihi : 31 Mart 2011
Bitiş Tarihi : 31 Mart 2012
Firma : İsim Tescil
Satış Şekli : Teklif Usulü

İster blog yaparsınız yazar çizersiniz, ister tatil sitesi kurarsınız. Tatil yörelerindeki otellerin, tatil köylerinin videolarını çeker ve yayınlarsınız. Video çekiminden de ekstra bir gelir kapısı karşınıza çıkar

Lütfen domain uzantısını zikretmeyin. Ödeme şekli İş Bankası üzerinden olacaktır.

Not :
1- Önce ödeme, sonra domain transferi.
2- İlan başka forumlarda da açılmıştır.

İlan 1
İlan 2

kedibilisim

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Arkadaşın teklifine ciddiyetten uzak dememin sebebi, kullandığı smiler'dan kaynaklanmaktadır. Zannımca maksadı bu tarz bir muhabetin olması idi. Yoksa hiç bir efekt ya da smiler kullanmadan teklifini iletse sadece "Teşekkür ederim" derdim:)

Ayrıca ilanımda da yazdığı üzere açık arttırma değil, teklif usulü.

Ciddi alıcı arkadaşlar zaten benim için makul rakamı merak ediyorsa buna dair özel mesaj atar ya da buradan sorar. Ya da kendi kafalarında fiyat varsa aynı şekilde bana ulaştırabilir.

Teşekkür ederim.

retrospektif

0
İyinet Üyesi
Reaction score
48
Orta yolu bulmak adına tv uzantılı domainlerin reg fiyatının daha yüksek olduğunu dile getirmek istedim.

isimtescil > $25
Go Daddy > $30

Ayrıca domain harikulade. Dolayısıyla iyi bir rakamı hakediyor. Haziran ayını ortaladığımızı düşünürsek önümüzdeki seneye verim alınabilir bu domainle. Bu yaza damgasını vurmak için biraz geç sanırım. Ama güzel bir proje ile ertesi yaza vitrinlerde yerini alabilir :)

kedibilisim

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Bilgilendirme için teşekkür ederim retrospektif:) Bir bilgilendirmede de ben bulunayım; name.com'da tv uzantılı domain'ler 10.99'dan register ediliyor:)

Özel mesaj atan arkadaşlara cevap verilmiştir.

kedibilisim

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
3 kişi bu dalgınlığı söylemek için mi yazdı:) Peki teşekkürler dalgınlığımı gösterdiğiniz için. Diğer forumlarda da kopyala yapıştır yaptığım için. Yönetici arkadaşlar "karakter" kelimesini "harf" olarak düzeltirlerse sevinirim. Teşekkürler.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5