İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Jenerik Domain Almak İster Misin ?

WonderWorker

0
İyinet Üyesi
Reaction score
5
Jenerik Domain Almak İster Misin ?

Merhabalar

Sizlere Bu Konu Altından Hizmet Vereceğim.

Şuan Bulduğum Bir Sistemde youtube,izlesene,vimeo Gibi Dünyaca Ünlü Domainlerin Boş Uzantılarını Bulmaktayım.Evet Yanlış Görmediniz youtube İsimli Bir Domaine Sahip Olabilirsiniz.

Şimdi Konu Altından Nasıl Hizmet Sunucam.Bir Örnekle Açıklıyim.

Örneğin X Kişisi ceptelefonu Domainini Arıyor.Bende Bulduğum Sistemle Arıyorum.Boş Domainleri Aşağıdaki Şekilde Sizlere Sunuyorum ;

ceptelefonu.tel €16.10

ceptelefonu.ac.im €46.32

ceptelefonu.am €114.69

ceptelefonu.at €9.56

ceptelefonu.ba €36.10

ceptelefonu.be €7.35

ceptelefonu.bg €68.38

ceptelefonu.biz.pl €22.79

vb. Her Aramada Yaklaşık 50-100 Boş Domain Çıkmakta :)

Bu Sistemi Gördükten Sonra Domain İşinin Ölmediğini Düşünüyorum :)

Not: Domainlerin Çoğu Hiç Reglenmemiştir.Domainleri Ben Satmıyorum.Sadece Sizlere Yardımcı Olacağım.

Evet İstekleri Alalım ;)

WonderWorker

0
İyinet Üyesi
Reaction score
5
Beyler Bayanlar twitter.si,twitter.jo,twitter.ki,twitter.lk,twitter.tm,twitter.to,twitter.cu, twitter.kn,twitter.ms,twitter.pe,twitter.pr,twitter.mw,twitter.na,twitter.so,twitter.ee Domainleri Boşta :)

mathiaxbars

0
İyinet Üyesi
Reaction score
122
:D Google da 10 larca site bulubilirsiniz bu tarz domain bulabileceğiniz.Ayrıca üsteki domainlerin hiç biri jenerik değildir.Marka domainlarde başınıza olmadık şeyler açar ;)

WonderWorker

0
İyinet Üyesi
Reaction score
5
O Yukardakileri Örnek Olsun Diye Yazdım.Jenerik Boş Domainlerde Mecut.Örneğin istanbul.ba Gibi 10'larca Domain Mevcut.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5