İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

jenerik domain aranıyor.

ArtiEksi

0
Yasakli Uye
Reaction score
2
elinizdeki jenerik domainleri fiyatlarıyla beraber pm atınız..

NOT : ELMA JENERİKTİR. ELMACI ELMAAL JENERİK DEĞİLDİR.

Ozcan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
59
şimdi bende SAVCILIK.com var bur da jenerik olan savcı'mı oluyor savcılık mı ikiside farklı şeyler çünkü biri savcı birisi şikayet için gidilen savcının bulunduğu mekan.

ArtiEksi

0
Yasakli Uye
Reaction score
2
sverdlow bütçe belirtmiyorum sen elindekı domaınlerı fıyatlarıyla beraber yazman yeterlı he bütçe belirtmiyorum dediğime bakıpta fiyatlarda uçma :) bu arada bilerek bütçe belirtmiyorum ki fiyat artmasın diye..

sverdlow

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
uçacak kaçacak bişey yok, piyasadan haberimiz var.
Bütçeni soruyorum ki $xxx ya da $xxxx gibi bir bütçen varsa ona göre arz etmekten vazgeçeyim domaini...

ArtiEksi

0
Yasakli Uye
Reaction score
2
siz domain ve fiyatı yollayın kafidir. Benuygunsa alırım değilse zaten haber verırım

atay

0
İyinet Üyesi
Reaction score
37
şimdi bende SAVCILIK.com var bur da jenerik olan savcı'mı oluyor savcılık mı ikiside farklı şeyler çünkü biri savcı birisi şikayet için gidilen savcının bulunduğu mekan.

kelime yapım eki aldığı zaman jenerikliğini korur.

örneğin, balik.com jeneriktir. balikci.com 'da jeneriktir. balikcilar.com veya baliklar.com jenerik değildir. savcilik.com'da jeneriktir, çünkü bu kelime başlı başına bir anlamı olan kelimedir.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

seo ajansı , sosyal medya yönetimi