İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Jenerik domain arıyorum.. Bulamıyorum!

ocaliptus

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Merhaba arkadaşlar. pilgg sitesi kurmayı düşünüyorum. Genel içerikli kullanıcıların oylama yapabildiği bir sistem. Boşta domain bulamıyorum malesef. :(

Sistem olarak bu siteler gibi oyyla.com - tusul.com - digg.com

Domain önerilerinizi pm ile atarsanız sevinirim.
Teşekkürler.

selim61

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
11
Yok ben onları yapacağım site bu tür demek istedim fikir olsun die. Aslında işin jeneriğini geçelim. Güzel bir domain lazım varmı bir öneriniz?
jenerik, güzel domain
biz en iyisi bunlarıda geçelim, sitenin arkasında durursan sallamasyon domainde de iş yapar, kaldıki jeneriği bırak domain kalmadı ortalıkta.

ocaliptus

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
jenerik, güzel domain
biz en iyisi bunlarıda geçelim, sitenin arkasında durursan sallamasyon domainde de iş yapar, kaldıki jeneriği bırak domain kalmadı ortalıkta.

Bende bakıyom bakıyom ama yok malesef bulamadım gitti. gen.tr var ama oda sonradan sorun yaşatabilir.

ocaliptus

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
evet .com ile .net tercihim yokmu sizde bişeyler ben bulamadım gitti :)

deviL

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
jenerik domain bulanda niye buraya yazsınki ? sen sallamasyon isim bulmaya çalış , domain den çok içerik iş yapıcak sonuçta.

ocaliptus

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Evet öyle işte keşke yazmasaydım. İçerik iş yapacak ama domainde önemli. Ben sallamasyonuda bulamadım :(

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5