İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Jenerik Domain - Yasam.in - Açık Arttırma ile Satılık / 1 TL'den Satılık

dinamikdivx

0
İyinet Üyesi
Reaction score
6
Merhabalar , Domain İyi Kullanılırsa Güzel Yerlere Gidebilir
smile.gif

Domain Adı: Yasam.in
Kategori : Jenerik Domain,Yaşlı Domain
Bitiş Tarihi : 25/02/2012
Kayıtlı Firma : aktifbilisim.com.tr
Açık Arttırma Başlagıç Fiyatı : 1 TL
Artış Miktarı : 5 TL
son tekliften 48 saat sonra satış biter.

Multi Topic :
http://www.r10.net/jenerik-domain/9...cik-arttirma-ile-satilik-1-tlden-satilik.html

roymand

0
İyinet Üyesi
Reaction score
21
tamam kusura bakmayın çekilişle kazanmışsınız fakat domain verdiğim kişinin bunu yapması hiç hoş değil

HatasizCool

0
İyinet Üyesi
Reaction score
14
sen biliyonmu acık arttırmagı önce başlangıc teklıfı ben verdım 1tl yı sonra arttıran 5 tl arttırır :D

dinamikdivx

0
İyinet Üyesi
Reaction score
6
kardeşim bu gibilere iyilik yaramaz yaklaşık 3 ay önce olması lazım tam bilemiyorum msn de ekli olan birisiydi çocuk yani yalvar yalvar abi domain versene abi domain versene kullanacam proje yapacam falan dedi iyi dedim eğerki uğraşacaksan atayım tamam dedi 2 domain attım birisi şuan ki satışta olan şuan ki bu yapılan etik bişey mi ? kullanacam de domain al sonra sat

http://www.webmastersitesi.com/doma...ami-serefine-ucretsiz-in-domain-veriyorum.htm bak ben burda kazandım bugün ayrıca konumu baltalamaya hakkınız yok .

roymand

0
İyinet Üyesi
Reaction score
21
aslında bu domaini hemen geri alabilirim fakat sizin sucunuz yokmuş tek diyebileceğim artık hayırlı satışlar

surzal1453

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
baltalama

doğrudur domaini patlatabilirsiniz vs vs ama madem böyle eylemlerde bunumacak en basitinden dile getirecektiniz neden verdiniz_? çekilişle kazanmış olmuş bitmiş, domain sizden çıkmış. ne yaptığı nasıl değerlendirdiği bence kişinin kendisine kalmıştır. hediyeyi satmak etik değidir de "al mektuplarımı ver mektuplarını" tarzı yaklaşımlar daha mı etiktir??? hem kaşınma kelimesi ne alaka? tarafları tanımam etmem de biri birşey yapmaya çalışıyorsa lütfen baltalamayın saygılar...

dinamikdivx

0
İyinet Üyesi
Reaction score
6
doğrudur domaini patlatabilirsiniz vs vs ama madem böyle eylemlerde bunumacak en basitinden dile getirecektiniz neden verdiniz_? çekilişle kazanmış olmuş bitmiş, domain sizden çıkmış. ne yaptığı nasıl değerlendirdiği bence kişinin kendisine kalmıştır. hediyeyi satmak etik değidir de "al mektuplarımı ver mektuplarını" tarzı yaklaşımlar daha mı etiktir??? hem kaşınma kelimesi ne alaka? tarafları tanımam etmem de biri birşey yapmaya çalışıyorsa lütfen baltalamayın saygılar...

Sağollasın ..

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5