İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Jigolo sitesi Kanunen yasakmı? Şahıs olarak açtığım siteden yargılanabilirmiyim?

Lebron

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Bir jigolo sitesi açmıştım. Birisi aradı bugün. Tereddüt ettim bir an acaba polis merkezi falan testmi ediyor diye. Bir problem olurmu? korkudan siteyi sildim bir an resmen.

kuzgun

İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
254
yasaksa bu siteler diğer siteler neden hala googleın baş tavı olarak listeleniyor? bence birşey olmaz, arayanlarda rakiplerin olabilir

Lebron

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
arayan beril diye bir hatundu. ya bir hatunu kaçırdım yada polislik olaydan yırttım. neyse bu işler bana gore değil tırstım bır an kaldırdım numaramı fln :) sitede sadece başlık olarak dursun.

mathiaxbars

0
İyinet Üyesi
Reaction score
122
Jigalo sitesi açtın ,telefonunu verdin ama kadın arıyınca tırtsın :D Komikmiş :D Kimin aramasını bekliyordun :D

Ayrıca yasaktır evet , kanunda kadın erkek ayrımı olmaz.Fuhuşa giriyor sonuçta.

Lebron

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Jigalo sitesi açtın ,telefonunu verdin ama kadın arıyınca tırtsın :D Komikmiş :D Kimin aramasını bekliyordun :D

valla komedi ya haklısınız ama tırstım bir an işte :) öyle bir konuşmaydı ki sanki biri özellikle aradı. Yani bir tanıdıktı belkide numara yapıyordu gibi. konuşmamı kayıt ediyormuş gibi geldi hatta. O sebeple tırstım açıkçası.

Yasak olduğunu bilmiyordum öğrenmiş oldum ayrıca. yasak olduğunu bilsem zaten açmazdım ders oldu sevindim. teşekkürler ilginize.

kuzgun

İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
254
bu googleda çıkan siteler nasıl yasaklanmamış anlayamadım
adam com.tr site açmış

Lebron

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
ben çok site gördüm o sebeple açtım zaten. Yani yasaksa gerçekten kökten hepsi belli açıkça. kapatmaları lazım.

Darkart

0
İyinet Üyesi
Reaction score
54
ben çok site gördüm o sebeple açtım zaten. Yani yasaksa gerçekten kökten hepsi belli açıkça. kapatmaları lazım.

Yasak olan şeyi millet yapıyor diyede yapmamak lazım. Sokaklarda tonla hırsız ve katil gezerken yakalanmıyorlar diye onlara ayak uydurmak gerekmiyor. Buda aynı şey. En iyisini yapmışsın, zamanı gelince temizlik başlarsa sende süpürge altına gidersin.

arkadasım zina suc degil alan veren memnun olduktan sonra.

Konu zina değil, fuhuş. Aradaki farkı öğrenmek lazım sanırım :)

blade78

0
Yasakli Uye
Reaction score
7
jigolodestek sitesi milletin parasını alıp sonrada gold üyeliğini açmıyormuş sanırım bu işleri yurt dışından yapıyorlar.ondan hala abazaların paralarını almaya devam ediyorlarmış.
spam mailler atıp milleti kandırıyormuşlar öyle duydum herkes mahkemeye vermiş ama adam tr de değil bence bir sonuç çıkmaz.

zubar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
23
adını ve sistemini değiştir sitenin mesela hayrına bayanlara eşlik edilir arkadaş olunulur falan yazarsın :D yaratıcılık kullan biraz illa delinir yasak

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5