İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Jigololara Tuzak :)

peep

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
86
Çok güldüm..

Ankara'da internet üzerinden gerçekleştirilen dolandırıcılık olaylarının peşine düşen polis, ilginç bir olayı ortaya çıkardı. Bir jigolo sitesi tarafından dolandırıldığını iddia ederek savcılığa başvuran mağdurların şikâyeti üzerine soruşturma başlatıldı. Mahkeme kararıyla, “www.jigololarajansı.com” adlı internet sitesi üzerine çalışmalarını yoğunlaştıran ekipler, siteyi kuran Yasin K. ile yardımcısı Ferda Ç.’yi gözaltına aldı.

Randevular yalan çıktı
Yasin K. ile Ferda Ç.’nin, jigolo olarak para kazanmak isteyen genç erkekleri hedef olarak seçtikleri anlaşıldı. Para karşılığı yaşlı kadınlarla birlikte olup, ortalama 800-1000 lira kazanmayı amaçlayan gençlerin, bu siteye randevu başına peşin para yatırmak üzere anlaşma yaptıkları saptandı. Site yöneticilerinden cep telefonlarına gelen “randevu ayarlandı” mesajı sonrasında, önce sitenin banka hesaplarına 50 ila 200 lira arasında ön ödeme yapan gençlerin, verilen adrese gittiklerinde randevuların gerçek olmadığını öğrendikleri belirlendi.

Site: Müşteri memnuniyeti garanti
Dolandırıldığı belirlenen 55 mağdurdan 15’i soruşturmayla ilgili ifade verdi. Mağdur erkekler, sistemin nasıl işlediğini anlattı. Polis, Yasin K. ve Ferda Ç.’ye ait olduğu belirtilen banka hesaplarına değişik zamanlarda para yatırıldığını doğruladı. Yasin K., tutuklanarak cezaevine gönderilirken, Ferda Ç. ise tutuksuz yargılanmak üzere serbest bırakıldı.
Site ise dün itibarıyla hâla açıktı... Sitenin giriş sayfasında “Aylık 5 bin TL kazanmak ister misiniz?” sorusu yer alıyor. Jigolo kataloğuna erişim için üyelik isteniyor. ‘Hakkımızda’ bölümünde ise memnuniyet garantisi veriliyor!..

AsiMelek

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
:D yah erkeklerin bi kötü yola düşmediği kalmıştı...dolandırıcılıkta son nokta bu olsa gerek:p

TeyLor

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Biraktim Jigololugu Sanal Deil Reel di Yurt Disina Gitti ;)

TeyLor

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Gercekten Ucret Almazdim acikcasi ama parasiz gezdirmezdi , yasadigim sehir haric gitmedigim sehir kalmadi en sonunda bir adamla evlendi gitti:hihi:

AsiMelek

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
:peh: iyi olmuş...ayaklarının üzerinde durmayı öğren. :ıslık:ve gerçek aşkı yakala

TeyLor

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
İyi Demissin Para icin deildi benimkisi , Gercek aska gelince , aski yasamak icin karsimdaki de gercek olmasi lazim cekinmiyorum sözum acik sevdigim ilk deildi sonda olmadi.

nightmare

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Dolandırıcılıkta son nokta. :)
İnsanların bu tuzağa düştüklerini anlamıyorum.

TeyLor

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
konu farkli yerlere gitsin istemıyorum ama bu tur işlerde biraz biz erkekler akilli olmak lazim , evet jigolukta koseyi donebılırsin nicin yaptiginda onemli 60 yasinda kadinda var jogoluk yaptiran, 35 yasindada var şu bir gercek bu işi yapicaksan unutmucaksin ki en kisa zamanda ne kaptin o yoksa herkezden bir kademe ustun birileri var en iyisi biraz kotusunu sollar :şekil:

AsiMelek

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
:hasta: genç bir erkeğin para için yaşlı bir kadınla olması çok kötüüü savunma Teylor:sinir:

Se_Lin

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Ifade verirken insan yerin dibine girer utanmaktan .. Esek derisi gibi surat olunca insanda utanmaz..

TeyLor

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
:hasta: genç bir erkeğin para için yaşlı bir kadınla olması çok kötüüü savunma Teylor:sinir:

yok valla savunmuyorum iyi bisey deil tabiki yarin oburgun evlendiginde utanc verici olabilir , demek istedigim bu tur seyler oluyor tabiki nicin para icin demilmi , ben 37 yasinda kadinla olduysam :) örnek.. para icinmiydi deildi yasim 26 ama ne bilim hoş bayandi yani uzak durun jigoladan ama capkinliktan asla :)

AsiMelek

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
yok valla savunmuyorum iyi bisey deil tabiki yarin oburgun evlendiginde utanc verici olabilir , demek istedigim bu tur seyler oluyor tabiki nicin para icin demilmi , ben 37 yasinda kadinla olduysam :) örnek.. para icinmiydi deildi yasim 26 ama ne bilim hoş bayandi yani uzak durun jigoladan ama capkinliktan asla :)
neyse kapatıyom bu konuyu yoksa sarpasarcak.. yaşlanınca böyle şeyler yapmak istemem zaten:utan: (öyle sanırım:D)
ee hadi sana kolay gelsin...aaşk başka jigololuk başka :hihi:

TeyLor

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
neyse kapatıyom bu konuyu yoksa sarpasarcak.. yaşlanınca böyle şeyler yapmak istemem zaten:utan: (öyle sanırım:D)
ee hadi sana kolay gelsin...aaşk başka jigololuk başka :hihi:

yaslaninca boyle seyler yapmak istemem demissin bencede yapilmamali zaten yapanlar maddi durumu cok iyi durumda olanlar parasinla hava atmak gibi resmen onun malzemesi oluyorsun , ama bazilari gercekten parasinla yani birinden hoslaniyor parayi one suruyor onu anlatmak istedim bence uzak durulmali... bende kapadim...

YER YUZUNE BİR ASK İNMİSSE ODA İNSANİN YUREGİNDEDİR...

mathiaxbars

0
İyinet Üyesi
Reaction score
122
peep yemedin sen demi peep , şıp diye anlamışsındır:D Kaçın kuırasııısın seennnnn:D

Karluk

0
İyinet Üyesi
Reaction score
52
Biraktim Jigololugu Sanal Deil Reel di Yurt Disina Gitti ;)

Benim bildiğim jigololuk argo manasını saymazsan profesyonel bir meslektir, tasvip edilsin ya da edilmesin. Sen ne ara oldun da ne ara bıraktın? Türkiye'de bu sektör nasıldır?

Herhalde bi parlakçı sana biraz ilgi gösterdi sonra sen de olayları yanlış anladın :D

mathiaxbars

0
İyinet Üyesi
Reaction score
122
Parlakçı ne yaa :D Puahahaah ... Çok kıllı sevenlere nedeniyor , yumakçı falanmı :D

Karluk

0
İyinet Üyesi
Reaction score
52
kirli sözlük'te bir tnaım buldum, şimdi ben yapmıym dedim hazır yapılmışı varken:
"1. böyle kız gibi , kaşı gözü düzgün , parlak, şugar çocukları pek seven ablalara denir. genel de ağızlarını iyi kullanırlar. kendilerinden yaşça küçük manitalar bulup bi kaç hafta emmeye bayılırlar. çocukta protein kalmayınca terkederler ya da edilirler illaki."
:D

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5