İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Jingling ile Para Basın-CPVLink (Ö.K)

Braga42

0
Yasakli Uye
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
1
Merhaba Arkadaşlar . Yeni bir site ve lienscash gibi jingling programını banlamıyor ve hitleri sayıyor. Alt limit 5$ dır.

Ayriyetten hitleap gibi programların hitlerinide kabul ediyor.Size tavsiyem sadece jingling kullanmanız hitleap kullanınca linkleriniz kapatılabiliyor..

İlk ödemeniz 10 gün bekletildikten sonra yapılıyor.İlk ödemeden sonraki her ödeme ise;istediğiniz gün paypal veya payza hesabınıza yatırılmış oluyor.

ÖNEMLİ NOT:Hitleap kullanmanızı kesinlikle ve kesinlikle tavsiye etmiyorum banlanmanız söz konusu olabilir....

NOT 2: Günlük max 1 $ kazanın arkadaşlar.Yoksa bloke alabilirsiniz.

ÜYE OL

1.BOT : JİNGLİNG
2.BOT : liuliangbao
3.BOT : IncubusDirekHit ==> JİNGLİNG Programının Türkçe Versiyonu rar şifresi : braga

Ödeme kanıtları;

CPVLink-Publisher-Payment.jpg

6786-tn.jpg

ÖNEMLİ :

arkadaşlar çin hitini sayıyor ama bot tan direk hit göndermeyin. cpv den kısalttığınız linki
google url kısaltma servisinden kısaltın ve öyle ekleyin programa yoksa banlanıyorsunuz. Günde en az 5$ garanti kazanırsınız

Phonique

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Para kazanalım tamam ancak jingling sitelere zarar veren bir program ve yurtdışı üzerinden gelen botlar aracılıgı ile siteye hit yönlendiren bir program bu açıkcası para nasıl kazanılacak'ki demeyeceğim çünkü denemek gerekiyor.

Deneyelim ona göre artık, fikir üretelim teşekkürler.

Braga42

0
Yasakli Uye
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
1
2.Bot daha iyi jinglinge göre aynı program gibi ama daha iyi performans gösteriyor.Bu site Özellikle çin hitine gerçekten iyi para veriyor ve lienscash den daha fazla kazandırıyor

collateral

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
hocam ben senden üye olucamda benim pek tecrübem yok biraz bilgi verirmisin hangi bot daha iyi kaç link eklebiliyoruz ortalama 1 ayda ne getirir

selcuktncl

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
1000 gösterime 0,30 civarı veriyor lienscash bu site kaç veriyor .

bysasa

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
arkadaşlar site bende 2 günde patladı

jinglingle çalışıyor ama banlıyor 2 günde banladı beni

dikkatli olun

Braga42

0
Yasakli Uye
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
1
arkadaşlar çin hitini sayıyor ama parayı vermiyor. Ben 1 gün çalıştırdım 5$ kazandım tam ödeme isteyecektim ki baktım hesapta para yok. Şöyle bir mesaj geldi.
Low quality
Hello!

We were forced to close all your links because of low quality. Your traffic doesn't pass our filters.

We rejected your payment request and reduced balance.

We receive only natural traffic.

Thanks,
CPVLink.com

Braga42

0
Yasakli Uye
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
1
arkadaşlar çin hitini sayıyor ama bot tan direk hit göndermeyin. cpv den kısalttığınız linki
google url kısaltma servisinden kısaltın ve öyle ekleyin programa yoksa banlanıyorsunuz. Günde en az 5$ garanti kazanırsınız

alp190706

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Ben vdsde kullanıyorum linkleri goo.glden kısaltıp bota eklesem 1 gün boyunca açık dursa bloke alırmıyım ? ( cpvlinkten direk bota ekledim 1 gün açık durdu bloke aldım )

Braga42

0
Yasakli Uye
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
1
direk atmayın linkleri banlanırsınız

alp190706

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Linkleri direk atmadım zaten direk attığım zaman 1.5 $ üstünü geçince ban attı. goo.gl ile kısaltıp attım 30 kasım gece 23.00 da falan koydum bugün 2 aralık 14.00 ban yemiş 4 tane hesabım. En son sabah kazancıma baktım 3.5$ falan vardı demekki günde 2.5-3$ üstünü kazanana ban atıyor.

cang0

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Adam demiş zaten günden 1$ kasın diye .deniyorum dostum refinden

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5