İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

JoomFish 2.0 Beta

ferventboy

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Arkadaşlar bu JoomFish 2.0 Beta nasıl kullanılıyor?

Ben hiçbirşey yapamadım.
Yani merak ettiğim konu, 1.0.x serisi için olan JoomFish'te, admin paneli içinde bulunan Bileşenler sekmesine girdiğimiz de "JoomFish" isimli bölümden girerek çevirilerimizi sağlıklı şekilde yapıyorduk...

Ama bu 2.0 Beta da Admin panelinde JoomFishi bulamadım ve çevirileri nasıl yapacağımı bilmiyorum. Nerden ve nasıl olacak çeviriler?

JoomFish'in ana sitesinden baktığımda;

de.siteadi.com gibi subdomainlerde bile çeviri yapılabileceğini söylüyor...

Bunları nasıl yapabilirim?

Yardımlarınıza ihtiyacım var teşekkürler.

ferventboy

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Hayır sorunum halen devam ediyor.
Ayrıntılı olarak anlatabilecek ve yardımcı olacak arkadaşları bekliyorum.
Şimdiden çok teşekkürler herkeze.

SargeT

0
Yasakli Uye
Reaction score
10
Forumda joomla bölümü varken böyle bir konuyu Genel Konular a açmanız ne kadar doğrudur ? Hem siz zamanında istediğiniz bilgiye ulaşamaz hemde insanların boşuna zamanını almış olursunuz. + Çoğu insan joomfish in bir joomla bileşeni olduğunu bile bilmemektedir.

ferventboy

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Forumda joomla bölümü varken böyle bir konuyu Genel Konular a açmanız ne kadar doğrudur ? Hem siz zamanında istediğiniz bilgiye ulaşamaz hemde insanların boşuna zamanını almış olursunuz. + Çoğu insan joomfish in bir joomla bileşeni olduğunu bile bilmemektedir.

Bölümü fark edemedim pardon. Konu halen aktiftir. Problem devam etmektedir.

Saçma gelecek belki ama JoomFish 2.0 Betanın kontrol edilecek bir yeri yok ve nasıl kullanılacağını kimse bilmiyor...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

seo ajansı , sosyal medya yönetimi