İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Joomla 1.5 flash banner

durmus

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Merhaba arkadaşlar;

Joomla 1.5 sürümü SG template kullanıyorum banner daki resim yerine swf dosya koydum ve index.php de değişiklikler yaptım. Flash alanı değişti ama movieyi göstermiyor. İndex.phpde ki değişiklikler şöyle;

<div id="banner" ><center><object classid=clsid: D27CDB6E-AE6D-11cf-96B8-444553540000
codebase=http://download.macromedia.com/pub/shockwave/cabs/flash/swflash.cab#version=5,0,2,0 width=902 height=177>
<param name=movie value="images/banner.swf">
<param name=quality value=high>
<param name=SCALE value=showall>
<embed src="images/banner.swf"
quality=high
pluginspage=http://www.macromedia.com/shockwave/download/index.cgi?P1_Prod_Version=ShockwaveFlash type=application/x-shockwave-flash
width=902 height=177 scale= showall>
</embed>
</object></center></div>

sizce sorun nerede???

durmus

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
buraya kadar olan problemi çözdüm arkadaşlar adres yanlışlığı varmış ama şimdide şçyle problemim var sadece ana sayfa linkine tıklayınca flash banner görünüyor diğer linklere tıklayınca banner alanı yine boş geliyor. biraz acil bi konu inşallah hemencecik görürsünüz. :)

mustifanci

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
buraya kadar olan problemi çözdüm arkadaşlar adres yanlışlığı varmış ama şimdide şçyle problemim var sadece ana sayfa linkine tıklayınca flash banner görünüyor diğer linklere tıklayınca banner alanı yine boş geliyor. biraz acil bi konu inşallah hemencecik görürsünüz. :)
sqadece değişikliği indexte yaparsan ana sayfada gözükür bu değişikliği index templateden dene bide belki düzelir

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5