İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

joomla 1.5

hcdmkr

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
arkadaşlar joomla 1.5 ile kategori yaratma,içerik yaratma ve link verme kısaca bılen varmı.şimdiden tşkler

gavaryus

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Sanırım 1.5 kullanmak için özel sebepleriniz var ama tavsiyem 1.0 serisini kullanmanız. Çünkü birçok eklenti 1.5 ile uyumlu değil. Ben de 1.5 kurmayı düşünmüştüm ama aradaki farkı öğrenince 1.0 serisini tercih ettim.

hcdmkr

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
1.0 da kullandım ancak 1.5 ile daha fazla şey yapabılırım gibi geldi ve tema modullerı daha gelişmiş. gibi bilmem yanılıyorummu.

Pinhani

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Joomla 1.5 birçok açıdan daha iyi bir sistem. Daha iyi olmasaydı zaten 1.5 olmazdı:) Şaka bir yana şu anda eklentileri yavaş yavaş çıkmaya başladı. Geri uyumluluk modunda da 1.0 sürümüne ait bazı eklentiler çalışabiliyor. Ama 1 aya kalmaz hemen hemen tüm eklentiler güncellenecek ve Joomla 1.5 uyumlu hale getirilecektir. Şu anda yeni bir site kuracak arkadaşlara tavsiyem Joomla 1.5 kurun daha sonra 1.5 a geçirme derdi olmasın.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5