İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Joomla Alışveriş Sepeti Hazırlayabilecek Bir Arkadaş Aranıyor (Ücretli)

ReL4X

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Bir arkadaş için joomla ile konulardan oluşmuş basit bir alışveriş sitesi hazırlamıştım(Virtuemart bileşenini kullanmamıştım). Şimdi alışveriş sepeti istiyor. Ürünlerin konularının altına yada içine modül şekilde bu ürünü sepete at yazısı yada resimi olacak ve sitenini bir bölümünde kasa butonu olacak ve tüm sepete attığı ürünlerin fiyatlarının toplamı ve ürünlerin isimleri listelenecek. Kredi kartı kullanımı falan yok sadece havale numaraları ve telefon numaraları çıkacak şekilde bir alışveriş sepeti istiyorum.

550 ürün var virtuemart bileşenine aktarabilirim.Bileşeni kurdum fakat ürünü sepete gönderdiğimde bileşenin login bölümünden giriş yaptığımda 403 hatası veriyor. Fakat site login modülünden giriş yapıp alışveriş yaptığımda sorun olmuyor. Bu sorunun çözümü konusunda yardımcı olabilirse de olur. :)

ReL4X

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Teşekkürler. Şuan vizelerim var 2-3 gün sonra ulaşırım.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5