İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

joomla editleme işi

otcan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Selamlar,

Joomla için editleme yapmak istiyoruz. Bunun için ben size content vereceğim, sizin de joomla+joomfish şeklinde türkçe ve ingilizce olarak content'i girmenizi isteyeceğim.

İlk aşamada 20 kadar ürün bulunuyor. Ürünlerin resimleri de seçilecek. 40 kadar article, 40 kadar menü item, vs bulunuyor.

Sürekli olarak çalışabileceğimiz birilerini istiyoruz.

ilgileniyorsanız lütfen ücretle birlikte pm atınız.

teşekkürler

Oğuzcan Ünver
ekokimya

lbrk

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
açıkçası ben sabahtan beri bakıyorum ama işi anlamadım :D

enderceren

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
siz joomla sitesimi yapıyorsunuz site yaptıracağımda wordpress iyi diyorlar joomla iyi dediler.Benim derdim bir site yaptırmak.Sizde istediğim temayı yaptırabilirmiyim

otcan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
enderceren, bence yeni bir başlık açmalısın

lbrk, sen iş yaparım diyorsan bana pm at yeter...

enderceren

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ya herhalde başka yerde bir konu aç burası farklı diyorsun ben forumlara çok yabancıyım kusra bakma böyle bir kişi arıyorum.Yukarıda joomla dan bahsedince bu işi yapıyorsunuzdur diye düşündüm.1,5 aydır joomla yapan bir kişi arıyorum yok neyse teşekkürler

umit_agdeniz

0
İyinet Üyesi
Reaction score
24
ya herhalde başka yerde bir konu aç burası farklı diyorsun ben forumlara çok yabancıyım kusra bakma böyle bir kişi arıyorum.Yukarıda joomla dan bahsedince bu işi yapıyorsunuzdur diye düşündüm.1,5 aydır joomla yapan bir kişi arıyorum yok neyse teşekkürler

www.penguentasarim.com burayı yeni hazırlıyoruz,CMS'ler (joomla,wordpress vb sistemler)için dilerseniz joomla sitenizi biz hazırlayabiiliriz

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

seo ajansı , sosyal medya yönetimi