İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Joomla İçin RSS Bot Yaptırılacaktır.

MéDicLiFé

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Arkadaşlar MedicLife için (Joomla 1.0.14 + OpenSEF Eklentisi yüklüdür.) belirlenmiş yerlerdeki RSS ile dağıtılmakta olan haberleri toplamak amacıyla bot yaptırılacaktır.

İstediğim özellik;
Eğer mümkün oluyorsa ki sanırım oluyordur, haberin verildiği sitede bulunan haberin tamamının bizim siteye çekilmesini istiyorum. Çekilen haberde "Devamını Oku" şeklinde bir link olmadan eksiksiz ve karakter sorunu olmaksızın sitede belirlenecek yerlere konular açılacak şekilde olmalı.

Açılan konularda asla RSS'den alınan haberin kaynağı gözükmemeli. Haber siteye özgünmüş gibi gözükmeli ve asla backlink özelliği taşıyan linklerde kopyalanmamalı kaynak siteden.

Bunlar mümkünse yapabilecek arkadaşlardan teklifleri bekliyorum.

mavikaplan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Böyle bir şeyin olacağını zannetmiyorum.Eğerki öyle bişey olsa bile adam kolay kolay satmaz.Enayi mi adam 2 günden sitenin içeriğini dobdolu yapar birsürüde ziyaretçi çeker.

Sadece rss bölümü olabilir.Yani devamı oku olmayacak diyosun full içeriği çeksin istiyosun bu imkansız gibi bişi :D .Ama php nin kurdu olan birisi belki yapabilir :)

aLeN

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0

MéDicLiFé

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Arkadaşlar birebir görüşebileceğimiz biri var mı aramızdan da?
Yada çeşitli fikirler sunabilecek olan?

SargeT

0
Yasakli Uye
Reaction score
10
Tam işinize yararmı bilmiyorum ama ijoomlanın yazdığı buna benzer bir bileşen var. Fazla ilgilenmedim ama rss den çekip siteye konu açıyor türkçe desteği varmıdır hiç bilmiyorum ama almak isteyen arkadaşlar ijoomla support bölümüne danışabilirler. Demo adresi

http://www.ijoomlademo.com/index.php?option=com_ijoomla_rss&act=xml&sec=8&feedtype=RSS2.0

ana sayfa adresi

www.ijoomla.com

50 küsür dolar olması gerekiyor. Ama almadan önce mutlaka türkçe karakter vs olaylarını araştırınız.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5